Sadarbojieties ar sertificētu izdevējdarbības partneri

Neatkarīgi no tā, vai tikai sākat savā vietnē izvietot reklāmas, meklējat jaunu ieņēmumu avotu vai uzlabojat savus reklāmu servera iestatījumus, mūsu sertificētie izdevējdarbības partneri lieliski pārzina AdSense, DoubleClick Ad Exchange un DoubleClick for Publishers un varēs palīdzēt sasniegt jūsu mērķus.

Atrast partneri

IEGŪSTIET VAIRĀK

Uzlabojiet savas vietnes darbību.

Piezvaniet speciālistam

Ja kāds darbs šķiet pārāk sarežģīts, jums var palīdzēt sertificēts izdevējdarbības partneris. Mūsu partneri dara visu — no iestatīšanas līdz pat reklāmu optimizēšanai un uzturēšanai. Tas nozīmē, ka jūs varat veltīt vairāk laika satura publicēšanai savā vietnē.

Uzlabojiet sniegumu visās jomās

Mūsu partneri zina, kā uzlabot tiešsaistes reklamēšanu jūsu vietnē, un var nodrošināt tālāk minētos praktiskos konta pārvaldības pakalpojumus.

  • Pilnīgs reklamēšanas pakalpojumu klāsts, to ieviešana un testēšana
  • Mobilās ierīces, tīmeklis, lietotņu un adaptīvā dizaina izstrāde
  • Satura moderatoru rīki
  • Video satura platformas un monetizācijas risinājumi
  • Reklāmu pielāgošana

MEKLĒJIET EMBLĒMU

Varat būt drošs, ka jūsu partneri ir vislabākie.

Sertificēta izdevējdarbības partnera emblēma norāda, ka partneris ir rūpīgi izraudzīts un atbilst stingriem kvalifikācijas standartiem. Google šo uzņēmumu uzskata par uzticamu uzņēmējdarbības partneri, un klienti ir ļoti apmierināti ar šī uzņēmuma darbību. Citiem vārdiem sakot, uzņēmums ir nopelnījis šo emblēmu.

Aktuāla informācija par partneri

bRealTime

bRealTime ir nozares līderis un var lepoties ar vairāk nekā 15 gadus ilgu izdevējdarbības pieredzi. Šis uzņēmums palīdz izdevējiem gūt lielākus ieņēmumus no reklāmām ikvienā uzņēmējdarbības posmā un specializējas tālāk norādītajās jomās.

  • Programmatiski risinājumi, kas izdevējiem palīdz sadarboties ar nozīmīgākajiem reklāmas vietu pircējiem
  • Risinājumi reklāmas tīklam, mobilajām ierīcēm un video saturam
  • Zīmoliem drošas vides, kurās tiek izmantoti savi un trešo pušu rīki