Vecumam atbilstoša satura atrašana

Mēs visi zinām, ka tīmeklis ir plašs, un tas nozīmē, ka daži satura veidi var būt piemēroti ģimenēm, bet citi — tikai pieaugušajiem. Tādi rīki kā Droša meklēšana un YouTube drošais režīms var aktīvi filtrēt pieaugušajiem paredzēto saturu, savukārt, izmantojot mūsu ziņošanas rīkus, varat atzīmēt aizvainojošu materiālu, lai tas tiktu noņemts.

Uzņēmums Google ir noteicis stingras politikas un kopienas vadlīnijas, kurās paskaidrots, kā var izmantot mūsu pakalpojumus. Ja tādos Google pakalpojumos kā YouTube, Blogger, Google+ vai Google Play saskaraties ar saturu, ar kuru tiek pārkāptas mūsu vadlīnijas, izmantojiet mūsu rīkus, lai atzīmētu tos pārskatīšanai.

Piemēram, izstrādātajiem, kuri ievieto lietotnes pakalpojumā Google Play, ir jānovērtē tās saskaņā ar Google Play lietotņu vērtējumu sistēmu. Ja lietotnes vērtējums nav pareizs vai tajā ietverts neatbilstošs saturs, varat to atzīmēt pārskatīšanai. Mēs izpētīsim situāciju un, iespējams, noņemsim lietotni, ja tā neatbildīs mūsu politikām.

Mūsu politikas speciālisti nepārtraukti pārskata videoklipus, kas pakalpojumā YouTube atzīmēti kā nepiemēroti. Ja videoklips neatbilst mūsu kopienas vadlīnijām, tas tiek noņemts no vietnes. Ja tas nav piemērots visiem skatītājiem, videoklipam tiek piemērots vecuma ierobežojums, lai jaunāki skatītāji to nevarētu skatīt. Ja YouTube partneris augšupielādē videoklipu TV pārraižu vai filmu sadaļā, viņam ir jāsniedz satura vērtējums, ja videoklips ir paredzēts pieaugušajiem.

Tā ir tikai aisberga redzamā daļa. Izpētiet citas drošības funkcijas, kas norādītas sānjoslā, un uzziniet vairāk par to, kā varat panākt, lai jebkura vecuma ģimenes locekļi varētu droši un ar prieku izpētīt tīmekli.

Drošības rīki

Izpētiet Google drošības funkcijas, kas palīdz kontrolēt to, kādu saturu jūsu ģimenes locekļi redz tiešsaistē.

Google meklēšana

Ziņošana par neatbilstošiem Drošas meklēšanas rezultātiem

Ja izmantojat Drošu meklēšanu un atklājat saturu, kas paredzēts tikai pieaugušajiem, lūdzu, paziņojiet par to mums. Mēs pastāvīgi uzlabojam satura filtrus, un šāda veida ziņojumi palīdz uzlabot Drošu meklēšanu.

Uzziniet vairāk

Noklikšķiniet uz meklēšanas rezultātos redzamā nepiemērotā attēla, lai atvērtu lapu, kurā būs pieejamas citas opcijas.

Attēlu rezultātu paneļa apakšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Sūtīt atsauksmes.

YouTube

Iespējami nepiemērota satura atzīmēšana

Mūsu politiku speciālisti strādā visu diennakti, lai palīdzētu saglabāt gan jūsu, gan jūsu ģimenes drošību pakalpojumā YouTube. Ja atklājat saturu vai rīcību, kas, jūsuprāt, neatbilst YouTube kopienas vadlīnijām, varat atzīmēt to pārskatīšanai. Ja videoklips neatbilst mūsu vadlīnijām, tas tiek noņemts no vietnes. Ja vadlīnijas netiek pārkāptas, bet saturs nav piemērots visu vecumu auditorijai, videoklipam var noteikt vecuma ierobežojumu, lai jaunāki skatītāji tam nevarētu piekļūt.

Uzziniet vairāk

Lai atzīmētu videoklipu, noklikšķiniet uz pogas Ziņot, kas atrodas zem video atskaņotāja.

Noklikšķiniet uz iemesla, kas vislabāk raksturo videoklipā veikto pārkāpumu.

Norādiet papildu informāciju, kas var palīdzēt pārskatīšanas komandai pieņemt lēmumu.

Videoklipu atzīmēšana ir anonīma, taču jums ir jāpiesakās pakalpojumā, lai izmantotu atzīmēšanas rīkus.

Lai uzzinātu, kā atzīmēt komentāru vai kanālu, lūdzu, apmeklējiet palīdzības centru.

Google+

Ziņošana par aizvainojošu saturu

Ja kāda persona pakalpojumā Google+ ir publicējusi nepiemērotu komentāru vai ziņojumu, varat par to ziņot, pat izmantojot mobilo ierīci. Pakalpojumā Google+ ir precīzas satura politikas, kurās ir norādītas vietnē atļautās darbības, tādēļ, ja atklājat saturu vai rīcību, kas neatbilst mūsu politikai, varat atzīmēt to pārskatīšanai. Atzīmētais saturs tiek pārskatīts visu diennakti, un mēs varam noņemt saturu un ierobežot vai pārtraukt to lietotāju kontu darbību, kuri pārkāpj mūsu politikas.

Uzziniet vairāk

Lai atzīmētu ziņojumu, noklikšķiniet uz bultiņas ziņojuma augšējā labajā stūrī. Pēc tam noklikšķiniet uz Ziņot par mēstuli vai Ziņot par pārkāpumu.

Parādītajā uznirstošajā logā varat norādīt, kādēļ atzīmējat šo ziņojumu.

Kad tas būs paveikts, blakus ziņojumam tiks parādīts karodziņš sarkanā krāsā. Lai atsauktu atzīmēšanu, noklikšķiniet uz sarkanā karodziņa.

Lai ziņotu par komentāru, novietojiet kursoru virs tā un noklikšķiniet uz parādītā pelēkā karodziņa.

Google+

Drošas Hangouts sesijas ikvienam to dalībniekam

Mēs vēlamies, lai ikviens Hangouts sesiju dalībnieks tās izbaudītu. Ja atklājat saturu vai rīcību, kas pārkāpj Google+ satura un rīcības politiku, varat atzīmēt to pārskatīšanai. Šīm politikām ir būtiska nozīme, lai saglabātu Google+ kā drošu un pozitīvu vietu, tādēļ mēs varam noņemt saturu un ierobežot vai pārtraukt to lietotāju kontu darbību, kuri pārkāpj mūsu politikas. Ja vairs nevēlaties redzēt vai dzirdēt kādu Hangout sesijas lietotāju, varat viņu bloķēt.

Uzziniet vairāk

Lai bloķētu Hangout lietotāju, novietojiet peles kursoru virs šīs personas video sīktēla.

Noklikšķiniet uz ikonas Ignorēt.

Lai neatgriezeniski bloķētu Hangout lietotāju, atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus vienumam “Neatgriezeniski dzēst” un pēc tam atlasiet Gatavs.

Blogger

Drošas emuārtelpas saglabāšana

Pakalpojumā Blogger ir noteiktas skaidras vadlīnijas par to, kāda veida saturu var publicēt. Ja redzat saturu, kas pārkāpj Blogger satura politiku, varat atzīmēt to pārskatīšanai. Saturs, ar kuru tiek pārkāptas mūsu politikas, tiks noņemts. Ja saturs atbildīs politikām, taču nebūs piemērots visām auditorijām, pirms tā tiks parādīta lapa ar brīdinājumu.

Uzziniet vairāk

Lai ziņotu par saturu, skatiet šo palīdzības rakstu.

Lapas apakšdaļā atlasiet pārkāpuma veidu, lai piekļūtu attiecīgajai saziņas veidlapai.

Norādiet pieprasīto informāciju un noklikšķiniet uz Iesniegt.

Ja esat atvēris emuāru, par kuru vēlaties ziņot, lapas augšdaļā noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes Vēl.

Pēc tam noklikšķiniet uz Ziņot par pārkāpumu un izpildiet norādītās darbībās, lai ziņotu par lapas saturu pakalpojuma Blogger komandai.

Google Play

Vecāku kontroles iestatīšana lietotņu filtrēšanai pēc satura vērtējuma

Varat izmantot vecāku kontroli, lai ierobežotu no pakalpojuma Google Play lejupielādējamo un iegādājamo saturu. Tas palīdzēs atrast jums un jūsu ģimenei piemērotu saturu.

Uzziniet vairāk

Savā ierīcē atveriet lietotni Play veikals.

Augšējā kreisajā stūrī pieskarieties ikonai “Izvēlne”.

Pieskarieties vienumam “Iestatījumi”.

Pieskaries vienumam “Vecāku kontrole”.

Iestatiet vecāku kontroli uz “Ieslēgta”.

Izveidojiet PIN kodu.

Pieskarieties vienumam “Lietotnes un spēles”.

Izvēlieties piemērotības līmeni.

YouTube

Filtra iestatīšana, lai filtrētu nepiemērotu saturu

Ja nevēlaties pakalpojumā YouTube skatīt pieaugušajiem paredzētu saturu vai saturu ar skatītāju vecuma ierobežojumu, ritiniet lejup līdz jebkuras YouTube lapas apakšai un iespējojiet Drošo režīmu. Izmantojot Drošo režīmu, meklēšanas rezultātos, saistītajos videoklipos, atskaņošanas sarakstos, TV pārraidēs un filmās tiek filtrēts iespējami nepiemērots saturs.

Uzziniet vairāk

Ritiniet lejup līdz jebkuras YouTube lapas apakšai un noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes sadaļā Drošība.

Atlasiet opciju Ieslēgt vai Izslēgt, lai iespējotu vai atspējotu Drošo režīmu.

Lai fiksētu šo iestatījumu, pierakstieties savā Google kontā.

Kad būsiet pierakstījies, varēsiet fiksēt šo iestatījumu.

Google meklēšana

Iestatiet un aizmirstiet: Drošā režīma iestatījuma fiksēšana

Ja vēlaties, lai Drošais režīms būtu ieslēgts nepārtraukti, varat fiksēt šo iestatījumu. Katru reizi, kad šajā pārlūkprogrammā izmantosiet pakalpojumu YouTube, tiksiet automātiski pierakstīts Drošajā režīmā.

Uzziniet vairāk

Atlasiet opciju Ieslēgt vai Izslēgt, lai iespējotu vai atspējotu Drošo režīmu.

Lai fiksētu šo iestatījumu, pierakstieties savā Google kontā.

Kad būsiet pierakstījies, varēsiet fiksēt šo iestatījumu.

Google Play

Nejaušu vai nevēlamu pirkumu novēršana

Varat palīdzēt novērst nejaušus pirkumus pakalpojumā Google Play, pieprasot noteiktas informācijas (piemēram, paroles) ievadīšanu, lai veiktu pirkumu.

Uzziniet vairāk

Savā ierīcē atveriet lietotni Play veikals.

Augšējā kreisajā stūrī pieskarieties ikonai “Izvēlne”.

Pieskarieties vienumam “Iestatījumi”.

Pieskarieties vienumam “Pieprasīt autentifikāciju pirkumiem”.

Izvēlieties sev piemērotāko opciju. Ja esat viens no vecākiem vai plānojat koplietot ierīci ar citām personām, ieteicams izvēlēties iestatījumu “Visiem pirkumiem, kas no šīs ierīces tiek veikti pakalpojumā Google Play”.

Skatīt vairāk drošības rīku