Ziņošana par viltojumu

Neviens nevēlas tikt apkrāpts un saņemt viltotas preces. Viltotām precēm ir preču zīme vai logotips, kas ir identisks cita izstrādājuma preču zīmei vai būtiski neatšķiras. Šīs preces ir oriģinālā zīmola izstrādājuma imitācijas, kas tiek uzdotas par zīmola īpašnieka oriģinālo produktu.

Uzņēmums Google ļoti nopietni uztver jebkādu ļaunprātīgu savu pakalpojumu izmantošanu viltotu preču reklamēšanai vai tirdzniecībai. Mūsu politikās ir skaidri definēts aizliegums izmantot Google produktus vai pakalpojumus viltojumu reklamēšanai vai tirdzniecībai. Mēs atvēlam ievērojamus tehniskos un izstrādes resursus tam, lai nepieļautu pakalpojumu ļaunprātīgu izmantošanu un politikas pārkāpumus, tostarp saistībā ar viltotām precēm. Tomēr lielākā daļa Google meklēšanas rezultātos rādīto vietņu ir trešo pušu vietnes, nevis Google produkti vai pakalpojumi. Ja jums ir bažas par vietnē rādīto saturu, lūdzu, sazinieties ar vietnes īpašnieku. Ja esat saņēmis tiesas izpildrakstu, ieteicams veikt mūsu brīvprātīgo tiesas izpildraksta procedūru. Skatiet mūsu padomus par drošību, iepērkoties tiešsaistē, kas var palīdzēt atpazīt vietnes, kurās tiek tirgoti viltoti produkti.

Mēs arī nodrošinām patērētājiem veidlapas ziņošanai par pārkāpumiem, kuras ir pieejamas mūsu produktu palīdzības centros (skatiet visus Google palīdzības centrus), tostarp arī tālāk norādītajiem produktiem un pakalpojumiem.