Informācijas pasargāšana no nevēlamām personām

Jums nav jābūt tehnoloģiju ekspertam, lai saglabātu savas informācijas drošību. Uzziniet vairāk par to, kā varat pasargāt sevi tiešsaistē, piemēram, izvēloties drošas paroles un instalējot pretvīrusu programmatūru, kā arī par mūsu veiktajām darbībām, lai saglabātu jūsu informācijas un ierīču drošību.

 • Izvairīšanās no krāpnieciskām shēmām

  Daudzi no tiešsaistē iepazītajiem cilvēkiem ir patīkami, taču daži pilieni darvas var sabojāt visu medus mucu. Ievērojiet tālāk norādītos trīs padomus, lai izvairītos no krāpniekiem un saglabātu drošību tīmeklī.

  Uzzināt vairāk

 • Kā mēs pasargājam jūs no krāpnieciskām shēmām un darbībām

  Tieši tāpat kā reālajā pasaulē, arī interneta vidē darbojas krāpnieki. Uzziniet, kādus pasākumus veic uzņēmums Google, lai aizsargātu jūs pret krāpnieciskām darbībām.

  Uzzināt vairāk

 • Identitātes zādzības novēršana

  Ja jūs neatstājat savas mājas durvis neaizslēgtas, jūs varat arī pievērst lielāku uzmanību savas identitātes drošībai tiešsaistē, vai ne? Uzmanoties no dažām bieži izmantotām noziedznieku viltībām, varat pasargāt sevi no krāpniecības tiešsaistē un identitātes zādzības.

  Uzzināt vairāk

 • Kā mēs cīnāmies pret identitātes zādzībām

  Uzziniet vairāk par to, kā Google palīdz novērst identitātes zādzības.

  Uzzināt vairāk

 • Ierīces uzturēšana labā stāvoklī

  Uzziniet, kādas ir visbiežāk sastopamās pazīmes, kas liecina par to, ka jūsu ierīcē, iespējams, ir ļaunprātīga programmatūra (programmatūra, kas izstrādāta, lai nodarītu kaitējumu jūsu ierīcei vai tīklam), un noskaidrojiet, kā varat aizsargāt sevi.

  Uzzināt vairāk

 • Kā mēs palīdzam uzturēt jūsu datoru un ierīci labā stāvoklī

  Uzziniet, kā Google palīdz aizsargāt jūsu datoru un ierīci pret ļaunprātīgu programmatūru.

  Uzzināt vairāk