Sazinieties ar Google partneri.

Vai nepieciešama palīdzība, pārvaldot reklamēšanu tiešsaistē? Sadarbojieties ar uzņēmuma Google apmācītiem un sertificētiem tiešsaistes profesionāļiem, aģentūrām, mārketinga darbiniekiem un speciālistiem.

Atrast partneri

Vai esat tiešsaistes profesionālis vai pārstāvat aģentūru? Pievienojieties Google partneriem.

Uzziniet, kā

Meklējiet emblēmu.

Google partnera emblēma apliecina, ka noteikti programmas Partneri dalībnieki ir nokārtojuši Google AdWords produktu sertifikācijas eksāmenus un ieguvuši jaunākās zināšanas par produktiem. Citiem vārdiem sakot, viņi to ir nopelnījuši.

Saņemiet nepieciešamo palīdzību.

Google partneris var specializēties vienā vai vairākos tālāk norādītajos AdWords produktos.

 • Reklamēšana meklēšanas tīklā

  Šie partneri var palīdzēt izveidot un optimizēt reklāmas, kas tiek rādītas Google meklēšanā. Viņi var arī sniegt padomus par atslēgvārdu stratēģiju un budžeta plānošanu.
 • Reklamēšana mobilajās ierīcēs

  Mobilajā reklamēšanā sertificēti partneri var palīdzēt atrast potenciālos klientus, kuri lieto mobilās ierīces, izmantojot teksta, attēla, video un HTML5 reklāmas.
 • Videoreklāmas

  Vai nepieciešama palīdzība, lai ieviestu un optimizētu videoreklāmu kampaņas pakalpojumā YouTube? Šie partneri var palīdzēt.
 • Reklāmas tīkla reklāmas
  Reklāmas tīkla reklāmas

  Reklāmas tīkla reklāma

  Šie partneri var palīdzēt izveidot pārliecinošas vizuālās reklāmas, kas sasniegs potenciālos klientus vairāk nekā 2 miljonos tīmekļa vietņu un 650 000 lietotņu.
 • Pirkumu reklāma*

  Sertificēti partneri palīdzēs izvietot produktus Google meklēšanā, iestatīt krājumus tirgotāju centrā un izveidot Google pirkumu kampaņas.
  * Dažās valodās pirkumu reklāmu eksāmens nav pieejams. Pieejamību varat pārbaudīt mūsu palīdzības centrā.
Izlaist reklāmu

Reklāma 0:{[eventToControllerCtrl.data ? eventToControllerCtrl.data : 30]}

 

Rosie's Stone maltā kafija

Ieprieciniet sevi ar vietēju bioloģisko kafiju

 

Rosie's Stone maltā kafija

Ieprieciniet sevi ar vietēju bioloģisko kafiju

 

Rosie's Stone maltā kafija

Ieprieciniet sevi ar vietēju bioloģisko kafiju

kafija

Sadarbojieties ar pareizo partneri.

Visā pasaulē meklējiet emblēmu ieguvušos partnerus, kuri pārzina jūsu nozari un specializējas vajadzīgajā jomā, filtrējot viņus pēc zināšanām, atrašanās vietas un budžeta.

Atrast partneri

Uzņēmums Google neizsaka solījumus un garantijas par Google partneru meklēšanā norādīto partneru veiktspēju vai kvalitāti. Uzņēmums Google nepiemēro maksu par ietveršanu šajā katalogā un nesaņem maksājumus par labāku izvietojumu.