Drive logo

Izpētiet Diska krātuves funkcijas

Jūsu dati, jūsu rīcības brīvība — Diska funkcijas

 

Izmantojot Google kontu, jūs saņemat 15 GB krātuvi bez maksas. Krātuvi izmanto pakalpojumi Google disks, Gmail un Google fotoattēli, lai jūs varētu glabāt failus, saglabāt e-pasta pielikumus un dublēt fotoattēlus un videoklipus. Lai iegūtu vairāk par 15 GB, varat izmantot pakalpojumu Google One.

15 GB bezmaksas Google diska krātuves logotips

Fotoattēli, videoklipi, prezentācijas, PDF faili — pat Microsoft Office faili. Neatkarīgi no faila veida visu var droši glabāt Google diskā.

Google diska failu veidu saraksts, tostarp attēli, dokumenti un mūzika

Faili diskā ir privāti līdz brīdim, kad jūs nolemjat tos kopīgot. Varat ātri uzaicināt citus skatīt, komentēt un rediģēt jebkuru jūsu izvēlēto failu vai mapi. Sadarbība tiešsaistē ir kļuvusi vienkārša.

Google diska konfidencialitātes un kopīgošanas iespējas

Jūsu failu drošībai ir būtiska nozīme. Tieši tāpēc Diskā glabātie faili ir drošībā neatkarīgi no tā, kas notiek ar jūsu viedtālruni, planšetdatoru vai datoru. Datu šifrēšanai Diskā tiek izmantots SSL — tas pats drošības protokols, kas tiek lietots Gmail un citos Google pakalpojumos.

Google diska drošā bloķēšana

Paredzēts darbam ar Google pakalpojumiem

 
Gmail fotoattēla pielikuma saglabāšana Google diskā, veicot tikai vienu klikšķi

Virziet peli virs pielikuma pakalpojumā Gmail un meklējiet Diska logotipu. Jebkurš pielikums var tikt saglabāts Diskā, lai kārtotu un kopīgotu tos vienā drošā vietā.

Gmail fotoattēla pielikuma saglabāšana Google diskā, veicot tikai vienu klikšķi

Google disks var atpazīt objektus jūsu attēlos un tekstu skenētos dokumentos. Tāpēc, meklējot frāzi, piemēram, "Eifeļa tornis", saņemsit ne tikai teksta dokumentus ar šo vārdu, bet arī Eifeļa torņa attēlus.

Oregonas piekrastes fotoattēls, kas saglabāts Google diskā un kopīgots pakalpojumā Google+

Glabājiet savus fotoattēlus Diskā un skatiet, kā tie atdzīvojas ar Google fotoattēliem. Bez pūlēm iegūstiet profesionāli apstrādātus attēlus, kā arī no tiem izveidotas animācijas un videoklipus. Un tas vēl nav viss!

Google diska dati Chromebook datoros

Google disks ir iebūvēts Chromebook datoros, lai jūsu faili un fotoattēli tiktu automātiski dublēti. Lielākajā daļā jauno Chromebook datoru jūs saņemsit 100 GB bezmaksas krātuvi uz diviem gadiem.

 

Viedāks darbs ar lietotnēm

 

Izveidojiet saturu un sadarbojieties ar citiem. Kopīgojiet dokumentus un failus, ātri veidojiet izklājlapas un prezentācijas, izmantojot lietotnes Dokumenti, Izklājlapas un Prezentācijas.

Google disks, Dokumenti, Izklājlapas un Prezentācijas ir pieejamas kopīgošanai

Pakalpojumā Google veidlapas varat veikt aptauju vai ātri izveidot komandu sarakstu, izmantojot vienkāršu tiešsaistes veidlapu. Pēc tam skatiet rezultātus, kas pieejami pārskatāmā izklājlapā.

Google diskā esošo Google veidlapu paraugs

Noformējiet diagrammas, izveidojiet blokshēmas un pēc tam ērti pievienojiet tās citiem dokumentiem vai iekļaujiet tīmekļa vietnē, izmantojot pakalpojumu Google zīmējumi.

Google zīmējumu ikona

Rediģējiet savu profila fotoattēlu, izstrādājiet ainavu arhitektūras projektus, izveidojiet domu kartes un daudz ko citu. Vairāk nekā 100 Diska lietotņu var palīdzēt jums izdarīt vairāk ar saviem failiem. Izmēģiniet tās, instalējot no Diska kolekcijas Chrome interneta veikalā.

Pieejams vairāk nekā 100 Google diska lietotņu

Izmantojiet Disku vēl vairāk

 
Piemērs, kā saglabāt dokumentus Diskā, uzņemot fotoattēlu Android tālrunī

Skenējiet savus papīra dokumentus, izmantojot Google disku Android ierīcēm. Jums tikai jānofotografē dokumenti, piemēram, rēķini, vēstules un paziņojumi, un tie tūlīt tiks saglabāti Google diskā PDF formātā.

Google diska bezsaistes un tiešsaistes režīmu pārslēgšana

Padariet failus pieejamus bezsaistē, lai varētu tos skatīt arī tad, kad jūsu tālrunim vai planšetdatoram nav datu savienojuma, piemēram, atrodoties lidmašīnā vai ēkā, kurā ir vājš savienojums.

Google failu pārskatījumu vēstures paraugs

Lielākajā daļā failu veidu varat atkāpties 30 dienu pagātnē un viegli uzzināt, kurš šajā laikā ir veicis izmaiņas un nepieciešamības gadījumā atgriezties pie iepriekšējās dokumenta versijas. Failu versijpārvaldība tagad ir vienkārša.