GoogleAnalytics

Par sertificētajiem partneriem

Google Analytics sertificēto partneru programma nodrošina akreditāciju aģentūrām un konsultantiem, kas piedāvā tīmekļa analizatora ieviešanu, kā arī analīzes, vietņu testēšanas un optimizācijas pakalpojumus. Visi mūsu partneri ir izgājuši pieteikšanās un interviju procesu, kuros ir pārbaudītas viņu zināšanas un iespējas nodrošināt augstākā līmeņa kvalitāti.

Visi mūsu partneri ir sertificēti, lai palīdzētu jums novērtēt uzņēmējdarbības mērķus tīmeklī un gūt vērtīgu priekšstatu par savas vietnes apmeklētājiem. Sertificēti uzņēmumi papildus tīmekļa analīzei nodrošina dažādus citus pakalpojumus no vietnes izstrādes līdz tiešsaistes mārketingam un vispārīgām uzņēmuma konsultācijām. Iespējams, jums būs jāizskata vairāki sertificētie uzņēmumi, lai atrastu savām vajadzībām vispiemērotāko.

Premium tālākpārdevēji

Google Analytics Premium pilnvaroto tālākpārdevēju programmā tiek noteikti Google Analytics sertificētie partneri, kas ir saņēmuši atļauju piedāvāt Google Analytics Premium pakalpojumu paketi tieši klientiem. Tie ietver ieviešanas auditu, atbalstu visu diennakti un septiņas dienas nedēļā un konta pārvaldību, kas ir paredzēta, iegādājoties Google Analytics Premium tieši no Google.

Uzziniet vairāk