GoogleAnalytics

Attīstiet analīzes iemaņas

Google Analytics piedāvā daudzus izglītojošus resursus. Neatkarīgi no tā, vai esat sācis izmantot Google Analytics tikai nesen vai esat pieredzējis lietotājs, atradīsiet videoklipus un rakstus, kas palīdzēs jums visefektīvāk izmantot šī pakalpojuma iespējas.

Darba sākšana

Iestatīšanas kontrolsarakstā un darba sākšanas rokasgrāmatā ir apskatīti visizplatītākie jautājumi, kas klientiem rodas, iestatot kontu un sākot datu analīzi. Palīdzības centrs piedāvā rakstus par visām Google Analytics funkcijām un aspektiem, tostarp ieviešanu, analīzes paraugpraksi un problēmu novēršanu. Šie rīki ļauj ātri gūt priekšstatu un var palīdzēt pieņemt lēmumus saistībā ar uzņēmējdarbību.

Veiksmes stāsti

Vai vēlaties uzzināt, kādu palīdzību Analytics var sniegt saistībā ar vietni? Ir pieejami dažādi klientu veiksmes stāsti, kuros varat smelties iedvesmu un gūt priekšstatu par procesu. Uzziniet vairāk.

Semināri un videoklipi

Analytics sertificētie partneri regulāri nodrošina plānotas Google Analytics mācības. Atlasiet ievadkursu (101), kursu lietotājiem ar priekšzināšanām (201) vai kursu pieredzējušiem lietotājiem (301). Skatiet, kādi kursi tiek piedāvāti jūsu zināšanu līmenim.

Google Analytics oficiālajā YouTube kanālā ir pieejami videoklipi gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Mēs labprāt saņemtu jūsu vērtējumu par videoklipiem, kurus noskatāties, kā arī uzzināt, kādas vēl tēmas jūs interesē.