Pārdošanas resursi

Jums kā profesionālam fotogrāfam vai aģentūrai šie resursi palīdzēs kļūt par nozīmīgu līdzautoru, kopīgot savus ielas attēlus virtuālajā realitātē, kā arī jūsu klienti varēs lepoties ar savu funkcijas Ielas attēls statusu. Ja meklējat pārliecinošus datus, kas pierādītu šeit rakstītā patiesumu, skatiet arī mūsu statistiku par virtuālajām ekskursijām.

Thumb Sticker

Uzlīmes “Step Inside”

  • Reklamējiet uzņēmumus, kam nesen ir izveidoti fotoattēli, kuri ir pievienoti funkcijai Ielas attēls
  • Drukājiet šo uzlīmes dizaina paraugu, izmantojot paša izvēlētu drukāšanas pakalpojumu
Thumb trusted

Uzticamības emblēmas izmantošana

  • Piemērotie funkcijas Ielas attēls līdzautori var izmantot uzticamības emblēmu saskaņā ar tālāk norādītajām pārdošanas un zīmolu izmantošanas vadlīnijām.
  • Lietotāji, kas (vairs) nav piemēroti, nevar izmantot šo emblēmu.
thumb cardboard

Google Cardboard

  • Izbaudiet ielas attēlus virtuālajā realitātē
  • Demonstrējiet savus labākos attēlus klientiem un potenciālajiem klientiem.
  • Lieliska dāvana vai īslaicīga aizraušanās
  • Pieejami daudzi stili

Uzticamo speciālistu loma

Ja piedāvājat savus pakalpojumus kā fotogrāfs vai aģentūra, funkcijas Ielas attēli fotoattēli var kalpot par spēcīgu pārdošanas ieroci. Ja uzņēmums meklē atpazīstamību, pieredzējis Ielas attēla veidotājs var jums palīdzēt iegūt to ātri un viegli. Neatkarīgi no jūsu lomas šajā apmaiņā ir svarīgi, ka jūs saprotat katras puses atbildību atbilstoši tālāk redzamajam.

Zīmolrades vadlīnijas

Ielas attēla zīmolu un uzticamības emblēmu var izmantot kā vērtīgus mārketinga līdzekļus. Ja esat uzticams speciālists, aicinām jūs tos izmantot, lai apliecinātu savu izcilo kvalifikāciju. Uzticamie speciālisti var izmantot emblēmu un vārdisko preču zīmi Trusted, kā arī zīmola elementus, tostarp Google, Google Maps, Ielas attēla (un visus pārējos saistītos) logotipus. Tālāk ir izklāstīts, kā varat un kā nevarat izmantot minētos elementus. Ja uzskatāt, ka citi lietotāji neievēro Google atļautos zīmola līdzekļu izmantošanas veidus, varat ziņot par šiem neatbilstošās izmantošanas gadījumiem.

Pārskatāmība un atbildība

Funkcija Ielas attēls iestājas par godīgu pasaules attēlojumu. Pārdodot fotografēšanas pakalpojumus citiem, ir svarīgi, ka jūs ievērojat šo pārskatāmības principu un izprotat savus pienākumus un tiesības attiecībā uz citām personām, zīmoliem un vietējiem tiesību aktiem.