Premier partneris

Webrepublic

Veicina klientu panākumus un uzņēmējdarbības izvēršanu, izmantojot īpašu Google atbalstu un nozares ieskatus, ko piedāvā Google partneru programma.

Svarīgākās informācijas attēls

Par organizāciju

Uzņēmums Webrepublic ir dibināts 2009. gadā Cīrihē, Šveicē kā viena no pirmajām digitālā mārketinga aģentūrām Šveicē. Tas piedāvā vienotu, visaptverošu mediju pieeju, izmantojot stratēģiskās konsultācijas, uz datiem balstītu optimizāciju, kā arī visaptverošu mērķu noteikšanu un izsekošanu reāllaikā visos kanālos. Uzņēmuma vidējā izaugsme gadā ir 10%, un tā 240 darbinieku komanda strādā ar vairāk nekā 120 dažādiem klientiem visā pasaulē.

Citāta ikona

Kā Premier partneris, kam pieejams profesionāls Google komandas atbalsts, mēs varam pilnībā izpildīt savu klientu vajadzības. Tādēļ uzskatām, ka uzņēmums Google ir viens no mūsu svarīgākajiem partneriem.

Adrians Vencls (Adrian Wenzl)

Veiktspējas mārketinga nodaļas vadītājs, Webrepublic

Pieredze darbā ar Google partneru programmu

Gadījuma izpētes attēls

Aģentūrai Webrepublic ir ciešas attiecības ar uzņēmumu Google, kopš to nodibināja Toms Hanans (Tom Hanan) — uzņēmuma Google pirmais darbinieks Šveicē. Pēc darba uzņēmumā Google Toms kopā ar līdzdibinātāju Tobiasu Cēnderu (Tobias Zehnder) izveidoja aģentūru Webrepublic, lai piedāvātu tāda līmeņa digitālā mārketinga pakalpojumus, kas iepriekš Šveicē nebija pieejami. Kopš tā laika Webrepublic no mazas aģentūras, kas galvenokārt pārvaldīja Google Ads kampaņas, ir kļuvusi par vienu no valstī lielākajām pilna servisa digitālā mārketinga aģentūrām.

Uzņēmums Google ir viens no mūsu galvenajiem partneriem platformā, turklāt mums ir Premier partnera statuss, tāpēc Google komanda atbalsta mūs ne tikai ikdienā, bet arī stratēģijas līmenī, lai mēs varētu sniegt labākos risinājumus ļoti dažāda veida klientiem. Neatkarīgi no tā, vai saņemam apmācību par jaunajām Google mārketinga funkcijām un Beta versijām, ieskatus vai atbildes uz tehniskiem jautājumiem, mūsu Google komandas vienmēr ir pieejamas un ieņem nozīmīgu lomu mūsu veiksmes stāstos.

Katru gadu sadarbībā ar uzņēmumu Google mēs definējam galvenās prioritātes, ko vēlamies sasniegt kopā. Uzņēmums Google arī palīdz mums uzlabot kampaņu veiktspēju, piedāvājot vērtīgus ieskatus un datus. Nesenajā godalgotajā veselības apdrošināšanas uzņēmuma kampaņā kopā ar uzņēmumu Google mēs vadījām semināru klientiem par kampaņu automatizāciju. Mūsu pārstāvji regulāri uzstājas Google rīkotos pasākumos, kas sniedz mums lielāku platformu, kur prezentēt savu darbu citiem nozares uzņēmumiem, kā arī palielināt redzamību kā nozares līderim.

Mūsu aģentūras mārketinga speciālisti, kuri runā 12 valodās, risina vietējo un starptautisko klientu problēmas, kā arī ievieš mārketinga inovācijas uzņēmējdarbībā.

Partnerības vērtība

1. atzīmes ikona

Agrīna piekļuve apmācībai par produktiem un Beta versijām uzlabo mūsu zināšanas par produktiem, kas ļauj piedāvāt jaunus pakalpojumus.

2. atzīmes ikona

Palīdz klientiem izaugsmē, sniedzot palīdzību ikdienā, kā arī stratēģisko atbalstu.

3. atzīmes ikona

Nodrošina atbilstošās nozares platformas, lai dalītos zināšanās un gūtu iedvesmu no inovācijām un tehnoloģijām.

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošiniet klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienoties programmai Google partneri

Reģistrējieties, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.