Viví Marketing

Prasmju pilnveidošana un panākumu gūšana jaunos tirgos, izmantojot Google partneru programmu

Viví Marketing svarīgākās informācijas attēls

Apraksts

Uzņēmums Viví Marketing ir neliela globāla aģentūra, kas 2016. gadā dibināta Buenosairesā. Mēs strādājam ar klientiem Meksikā, Argentīnā, Čīlē, Urugvajā, Paragvajā, Spānijā un ASV un strauji attīstāmies, piesaistot klientus jaunās atrašanās vietās. Mēs koncentrējamies uz jau izveidotu uzņēmumu un jaunuzņēmumu izaugsmi, izmantojot veiktspējas mārketingu, meklētājprogrammu optimizāciju (MPO), e-pasta mārketingu un automatizāciju.

Citāta ikona

“Google partnera statuss nodrošina iespēju būt proaktīvākiem ar klientiem, kuri to novērtē, jo zina, ka mēs esam soli priekšā konkurentiem.”

Virdžīnija Dendi

Ģenerāldirektore un dibinātāja, Viví Marketing

Pieredze darbā ar Google partneru programmu

Gadījuma izpētes attēls

No dienas, kad 2016. gadā nodibinājām uzņēmumu Viví Marketing, mūsu mērķis ir bijis palīdzēt klientiem augt, nodrošinot viņu panākumiem nepieciešamos resursus. Tāpēc mums bija svarīgi jau sākumā pievienoties Google partneru programmai. Mēs zinājām, ka Google partneri saņem nepārspējamu apmācību, atbalstu un resursus un ka partnera emblēma nodrošinās mūsu konkurētspēju. Dažu mēnešu laikā pēc aģentūras dibināšanas mēs varējām pievienoties programmai un kopš tā laika lepojamies ar partnera statusu — tas joprojām turpina atmaksāties.

Google partneru programma ir bijusi mums blakus visos mūsu attīstības ceļa posmos. Esam ieguvuši ieskatus par nozari, kas ir palīdzējuši īstenot inovācijas un sniegt klientiem vērtīgākus pakalpojumus, lai efektīvi optimizētu viņu kampaņas un paplašinātu viņu uzņēmējdarbību.

Šobrīd Google partneru programma turpina mūsu komandai sniegt daudzpusīgu apmācību par produktiem, kas mūs parāda kā ekspertus lielas konkurences tirgū. Google Skillshop apmācība palīdz sertificēt kontu stratēģus, un tā mūsu komandai ir bijusi motivācija nepārtraukti vairot zināšanas.

Google partnera statuss mums rada vispusīgu izpratni un milzu pārliecību tirgus apstākļos, palīdzot nodrošināt plašāku uzņēmējdarbību, kā arī nostiprināt attiecības ar pašreizējiem klientiem. Pateicoties partnera emblēmai, klienti mums uzticas, kad ienākam jaunā tirgū un sākam visu no nulles.

Mēs izbaudām partneru priekšrocības, tomēr jau domājam par nākamo mērķi: kļūt par Premier partneri un kvalificēties Premier partneru balvām.

Partnerības vērtība

1. atzīmes ikona

Google stratēģiskie ieskati palīdz klientiem sniegt vērtīgākus pakalpojumus

2. atzīmes ikona

Skillshop sertifikācija motivē mūsu komandu mācīties un kļūt par ekspertiem

3. atzīmes ikona

Partnera emblēma nodrošina mums klientu uzticību, kad paplašinām darbību jaunos tirgos

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošināt klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienoties programmai Google partneri

Reģistrējieties, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.