Premier partneris

SEM

Līderis mārketinga inovācijās, izmantojot apmācības programmas un ekspertu zināšanas, ko piedāvā Google Premier partneru programma.

Svarīgākās informācijas attēls

Par organizāciju

Uzņēmums SEM atrodas Stambulā, Turcijā un ir vadošā datos balstīta digitālā mārketinga aģentūra, kas specializēta digitālajās pārvērtībās. Mūsu galveni pakalpojumi ir veiktspējas mārketings, zīmolu mārketings, datu izpēte, tīmekļa analīze un MPO. Mums ir vairāk nekā 100 starptautisko, kā arī veiksmīgāko vietējo e-komercijas klientu. Katru mēnesi mūsu klientu vietnes iegūst vairāk nekā 260 miljonu apmeklējumu. Mēs cieši sadarbojamies ar klientiem, lai noteiktu galvenās metrikas un izmantotu pareizo taktiku, ar ko panākt izcilus rezultātus. Ar tiešsaistes reklamēšanas ekspertu komandu mēs plaši sadarbojamies ar uzņēmumu Google un esam Google Analytics Premium tālākpārdevējs. Kopš 2013. gada mūsu aģentūra ietilpst grupā Ströer Media.

Citāta ikona

Dalībai Premier partneru programmā ir būtiska loma mūsu aģentūras panākumu veicināšanā, sniedzot mārketinga komandai jaunākās inovācijas. Tam ir domino efekts, ļaujot mums labāk apkalpot klientus, kas vienmēr ir mūsu galvenais mērķis.

Dujgu Jilmaza (Duygu Yilmaz)

Klientu pieredzes vadītājs, SEM

Pieredze darbā ar Google partneru programmu

Gadījuma izpētes attēls

Aģentūra SEM ir dibināta 2007. gadā un kļuva par Google Premier partneri 2008. gadā. Mūsu ilglaicīgajai partnerībai ar uzņēmumu Google ir bijusi svarīga loma, palīdzot mums no mazas aģentūras, kas pārvaldīja tikai Google lietotņu kampaņas, kļūt par vienu no Turcijas lielākajām un vadošajām veiktspējas mārketinga aģentūrām ar vairāk nekā 200 komandas biedriem.

Ņemot vērā mūsu darba mērogu un tvērumu, mēs nepārtraukti meklējam jaunus veidus, kā optimizēt veiktspēju, agrīni ieviešot jaunas tehnoloģijas un pieejas. Tādēļ mūsu komanda paļaujas uz papildu Google Premier partneru apmācību, lai kļūtu par ekspertiem jaunākajos Google mārketinga ekosistēmas risinājumos, kas ļauj mums klientiem piedāvāt labākos risinājumus. Jauno darbinieku apmācībā svarīga daļa ir pamata apmācības kursiem, kas palīdz darbiniekiem ātri iepazīties ar Google Marketing Platform piedāvājumu.

Google Premier partnera statuss rada lielu klientu uzticību, palīdzot mums piesaistīt jaunus klientus un padziļināt attiecības ar esošajiem klientiem. Papildus tam Premier partneru balva, kuru ieguvām kategorijā “Iepirkšanās tiešsaistē” par darbu ar vienu no daudziem e-komercijas klientiem, bija pagrieziena punkts mūsu komandai, vēl vairāk nostiprinot tirgus līdera pozīciju nozarē.

Komanda arī regulāri piedalās ekskluzīvos Google Premier partneru pasākumos, kur tā var piekļūt ekspertu ieskatiem un līderu viedokļiem. Šie pasākumi veicina uzņēmuma attīstību, kā arī palīdz komandai veidot vērtīgas attiecības un gūt iedvesmu, kas mums bija ļoti vērtīgi, īpaši Covid-19 pandēmijas laikā.

No apmācības un pasākumiem līdz sertifikācijai un balvām — Premier partnera statuss turpina veicināt mūsu attīstību un nākotnes mērķa sasniegšanu, kas ir klientu sagatavošana panākumiem strauji mainīgos apstākļos, palīdzot veidot savu digitālo vidi.

Partnerības vērtība

1. atzīmes ikona

Premier partnera statuss un Premier partneru balva sniedz mums papildu uzticamību kā nozares nacionālajam līderim.

2. atzīmes ikona

Visa mūsu mārketinga komanda, sākot no pieredzējušiem darbiniekiem līdz jaunpienācējiem, regulāri piekļūst apmācībai par produktiem un ekskluzīviem pasākumiem, lai uzzinātu jaunāko informāciju par Google mārketinga ekosistēmas attīstību.

3. atzīmes ikona

Mēs vienmēr esam vieni no pirmajiem, kas ievieš jaunus risinājumus, un izmantojam stratēģisko un tirdzniecības atbalstu, lai vairotu klientu panākumus, īstenojot inovatīvākās mārketinga stratēģijas.

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošināt klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienoties programmai Google partneri

Reģistrējieties, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.