Premier partneris

Uzņēmums SearchKings

Dalība Google partneru programmā nodrošina mums piekļuvi ieskatiem, datiem un produktu ekspertiem, tādējādi palīdzot mūsu aģentūrai pēdējo 18 mēnešu laikā iegūt divreiz lielāku klientu bāzi.

Svarīgākās informācijas attēls

Pamatinformācija

Mēs esam 2009. gadā dibināta digitālā mārketinga aģentūra, kas atrodas Toronto (Kanādā) un kuras mērķis ir palīdzēt mazajiem un vidējiem uzņēmumiem visā Ziemeļamerikā gūt panākumus tiešsaistē. Pašlaik aģentūrā strādā 80 darbinieki, un mēs sniedzam digitālā mārketinga pakalpojumus vairāk nekā 5000 klientiem. Mēs specializējamies potenciālo pircēju piesaistīšanā uzņēmumiem nozarēs, kas sniedz pakalpojumus mājās, un profesionālo pakalpojumu sniedzējiem.

Citāta ikona

Mūsu uzņēmumam regulāri jāpielāgojas šajā strauji mainīgajā digitālajā vidē. Google partneru programma atbalsta mūsu centienus veicināt panākumus klientiem, nodrošinot piekļuvi nozares, produktu un meklēšanas ieskatiem, kurus pēc tam varam piedāvāt saviem klientiem.

Metjū Glikmans (Matthew Glickman)

Līdzdibinātājs un viceprezidents, Uzņēmums SearchKings

Pieredze darbā ar Google partneru programmu

Gadījuma izpētes attēls

Jau no pirmās darbības dienas uzņēmums SearchKings ir sniedzis Google Ads pakalpojumus. 2016. gadā, kad jaunais līmenis bija pieejams Kanādā, mēs kļuvām par Premier partneri. Tas bija ļoti nozīmīgs notikums mūsu uzņēmumam. Premier partnera emblēmas ievietošana mūsu tīmekļa vietnē palīdzēja apliecināt mūsu pakalpojumus un ekspertzināšanas. Mūsu partnerības un stratēģijas viceprezidents Nirs Kušnirs (Nir Kushnir) norāda: “Klienti zina, ka viņi uzsāk sadarbību ar uzņēmumu, kuram var uzticēties.”

Google partneru programma piedāvā mums nozares ieskatus, kas palīdz veikt etalonsalīdzinājumus un ļauj labāk izprast nozīmīgas izmaiņas klientu meklēšanas paradumos un vajadzībās. Dalība programmā nodrošina iespēju piekļūt papildu apmācībai par produktiem, kontu darbības pārskatiem un īpašiem pasākumiem.

Mēs lepojamies ar to, ka mūsu tīmekļa vietnē ir attēlota Premier partnera emblēma. Šī klasifikācija palīdz mums izcelties starp pārējiem, paaugstina mūsu darbinieku darba standartus, savukārt Skillshop sertifikāti palīdz maksimāli uzlabot mūsu klientu Google Ads veiktspēju. Tādējādi mēs parādām klientiem, ka esam uzticams uzņēmums, uz kuru var paļauties, un spējam nodrošināt viņu uzņēmumam panākumus tiešsaistē.

Partnerības vērtība

Bullet icon 1

Mūsu Premier partnera emblēma ļauj potenciālajiem un esošajiem klientiem uzzināt, ka esam uzticams konsultants

Bullet icon 2

Piekļuve nozares ieskatiem palīdz veikt etalonsalīdzinājumus un labāk izprast patērētāju meklēšanas ieradumus

Bullet icon 3

Dalība Premier partneru programmā nosaka augstus darba standartus, savukārt Skillshop sertifikāti palīdz mūsu darbiniekiem maksimāli uzlabot savu Google Ads veiktspēju

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošināt klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienoties programmai Google partneri

Reģistrējieties, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.