Premier partneris

Relevance Digital Agency

Veicina uzņēmējdarbības izvēršanu visā pasaulē, izmantojot papildu apmācību un atbalstu ar intensīvu saskarsmi, ko piedāvā Google Premier partneru programma.

Svarīgākās informācijas attēls

Par organizāciju

Aģentūra Relevance Digital Agency ir dibināta 2013. gadā Atēnās, Grieķijā, lai veidotu stratēģijas, kas palīdz uzņēmumiem pārsniegt sasniedzamību un IA. Šobrīd mūsu 100 darbinieku komanda strādā četrās uzņēmuma nodaļās — veiktspējas mārketingā, reklāmu izstrādē, attīstībā un datu analīzē — lai piedāvātu visaptverošus mārketinga risinājumus, kas balstīti uzņēmējdarbības datu izpētē. Aģentūras Relevance mērķis ir palīdzēt klientiem pieņemt pārdomātus lēmumus, izmantojot jaunākos digitālos rīkus, kas uzlabos attiecinājumus un automatizāciju, ļaujot klientiem būt elastīgiem, atbilstošiem un sasniegt vairāk vienmēr mainīgajā digitālajā pasaulē.

Citāta ikona

Sertifikācijas, apmācības, rīki un ieskati, piekļuve ekskluzīviem pasākumiem un balvas, kā arī Google atbalsts, kas ir pieejams Premier partnera statusa īpašniekiem, veido izaugsmē balstītu domāšanas veidu un palīdz izprast vispārīgas tendences. Tas ir pavērsiena punkts, iedvesmas avots un palīdz sasniegt augstāku līmeni.

Tanasis Sofianoss (Thanassis Sofianos)

Dibinātājs un izpilddirektors, Relevance Digital Agency

Pieredze darbā ar Google partneru programmu

Gadījuma izpētes attēls

Aģentūra Relevance Digital Agency kļuva par Google Premier partneri 2013. gadā (vien dažus mēnešus pēc programmas ieviešanas). Pirms plašākas pieredzes gūšanas mūsu zīmola saistība ar uzņēmumu Google sniedza lielu ieguvumu, radot pārliecību starp potenciālajiem klientiem, kas palīdzēja mūsu izaugsmē. Tagad aģentūra ir paplašinājusies no divu cilvēku komandas līdz 100 darbiniekiem, veicinot sekmīgas mārketinga kampaņas klientiem visā pasaulē.

Mūsu aģentūra ir Premier partneris, un mēs novērtējam Google atbalstu ar intensīvu saskarsmi, ikdienas sarunas ar kontu pārziņiem, turklāt bieži piesaistām kontu pārziņus sapulcēs ar klientiem. Šis atbalsts ļauj mums piedāvāt klientiem datos balstītus ieskatus, detalizētu analīzi un inovatīvus rīkus, kas nepieciešami viņu izaugsmei. Tas arī palīdzēja mums iegūt Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģiona Google Premier partneru balvu par to, ka kampaņās piemērojam dažādības, vienlīdzības un iekļaušanas principus, vēl vairāk nostiprinot savu pozīciju tirgū.

Lai būtu informēti par mārketinga tendencēm un atbalstītu klientus, visi aģentūras Relevance darbinieki izmanto iespēju veikt Premier partneru apmācību un iegūt sertifikātus. Tajā skaitā ir Google partneru starptautiskās izaugsmes programma (Google Partners International Growth Program), kas ļauj aģentūrām izvērst klientu uzņēmējdarbību starptautiskos tirgos. Mēs plānojam izvērst darbību starptautiskā mērogā, lai palīdzētu starptautiskajiem klientiem saistībā ar lokalizāciju, kā arī 2022. gada pavasarī Milānā atvērsim savu otro biroju. Aģentūrai attīstoties, Google partneru apmācība ļauj esošajiem darbiniekiem vairot zināšanas, kā arī apmācīt jaunus darbiniekus, ienākot jaunos tirgos.

Un pats galvenais — pateicoties sadarbībai ar uzņēmumu Google, esam attīstījuši izaugsmē balstītu domāšanas veidu, kas mums ir ļāvis izprast nozari ārpus ierobežotā Grieķijas tirgus. Izvēršot uzņēmējdarbību visā pasaulē, mēs turpināsim sadarbību ar uzņēmumu Google, saņemot ieskatus un atbalstu, kas nepieciešams, lai veidotu izcilas kampaņas pieaugošajam starptautisko klientu lokam.

Partnerības vērtība

1. atzīmes ikona

Papildu apmācība, ko sniedz Google Premier partneru programma, ir palīdzējusi mūsu komandai sasniegt augstāku līmeni, lai veicinātu uzņēmējdarbības izvēršanu visā pasaulē.

2. atzīmes ikona

Pateicoties mūsu Premier partnera statusam, mums ir ciešas un sadarbībā balstītas attiecības ar Google kontu pārziņiem, kuri sniedz mums unikālus ieskatus, kas palīdz kampaņu veidošanā.

3. atzīmes ikona

Pirms bijām nostiprinājuši savu reputāciju, Google partnera emblēma sniedza mums validāciju tirgū, ļaujot paplašināt uzņēmējdarbību.

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošināt klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienoties programmai Google partneri

Reģistrējieties, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.