Premier partneris

Uzņēmums Raccoon Marketing Digital

Google partneru programma palīdz uzņēmumam Raccoon Marketing Digital nostiprināt reputāciju un piesaistīt jaunus klientus

Svarīgākās informācijas attēls

Pamatinformācija

2013. gadā mēs nodibinājām uzņēmumu Raccoon Marketing Digital Sankarlosā (Brazīlija), lai klientiem piedāvātu pilna spektra ar datiem pamatota stratēģiskā mārketinga pakalpojumus. Kopš tā laika uzņēmuma darbinieku skaits ir palielinājies līdz vairāk nekā 650 darbiniekiem, un viņiem ir zināšanas dažādās jomās — sākot no efektīvas multivides un ienākošā mārketinga līdz dizainam un tīmekļa analīzei. Mēs sniedzam pakalpojumus aptuveni 130 klientiem — galvenokārt lielajiem mazumtirdzniecības, finanšu tehnoloģiju, B2B uzņēmumiem un izglītības iestādēm — ar kuriem varam veidot ilgtermiņa attiecības, pielāgojot digitālā mārketinga stratēģijas unikālajiem klientu uzņēmumu mērķiem.

Citāta ikona

Aģentūras kontu pārziņi, kuri piedalījās Google partneru akadēmijas piedāvātajā papildu apmācībā par produktiem, ieguva padziļinātas zināšanas, kas ļauj viņiem piedāvāt mūsu klientiem tādus Google Ads risinājumus, kas nodrošina efektīvus rezultātus.

Tulio Kedi (Tulio Kehdi)

Līdzdibinātājs un direktors, Uzņēmums Raccoon Marketing Digital

Pieredze darbā ar Google partneru programmu

Gadījuma izpētes attēls

Kādreiz mēs bijām Google darbinieki, tāpēc labi zinājām, kādas priekšrocības sniedz pakalpojums Google Ads, un izvirzījām augstus mērķus, lai maksimāli izmantotu platformas sniegtās iespējas. 2016. gadā mēs kļuvām par Google partneri un drīz pēc tam — par Premier partneri. Šī dinamiskā partnerība stiprināja mūsu attiecības ar uzņēmumu Google un pārveidoja mūsu uzņēmumu, ļaujot sadarboties ar klientiem stratēģiskāk un izmantot Google personalizētā atbalsta priekšrocības.

Izmantojot Google piedāvātos nozares un mērķauditorijas ieskatus, mūsu klienti redz, cik ātri mēs varam sniegt stratēģiskus ieteikumus. Turklāt Google partneru pasākumi ir snieguši ļoti vērtīgu ieskatu Google Ads platformā, ļaujot mums pielāgot savu darbību, lai maksimāli palielinātu klientiem sniegto pakalpojumu vērtību. Šajos pasākumos tiekas mārketinga nozares izcilākie eksperti un tiek piedāvātas neaizvietojamas kontaktu veidošanas iespējas.

Vienā no šādiem pasākumiem — Premier partneru balvu pasniegšanas pasākumā — mēs ieguvām validāciju tirgū. Mēs lepojamies ar to, ka pēdējo divu gadu laikā esam ieguvuši trīs balvas, un kopš tā laika ir palielinājies to potenciālo klientu skaits, kuri vēršas tieši pie mums. Google atzinība ir tieši saistīta ar mūsu piesaistes un mārketinga stratēģijām, un tā ir nostiprinājusi mūsu reputāciju gan klientu, gan potenciālo klientu vidū.

Šo balvu iegūšana ir motivējusi mūsu komandu turpināt pilnveidot savas zināšanas un prasmes. Vēlmes apgūt zināšanas veicināšana ir viena no mūsu pamatvērtībām, un Google partneru akadēmijas piedāvātā apmācība un Skillshop sertifikāti ir palīdzējuši mūsu komandai iegūt padziļinātas zināšanas. Mūsu pārdošanas un mārketinga vadītājs Lūkass Palārešs (Lucas Palhares) norāda: “Izmantojot sertifikāciju platformā Skillshop, esam sagatavojuši vairāk nekā 1000 darbinieku, kam ir nepieciešamās prasmes, lai palīdzētu klientiem. Tādējādi apmācībai ir bijusi tieša ietekme ne tikai uz uzņēmuma Raccoon darbību, bet arī uz digitālā mārketinga nozari Brazīlijā kopumā.”

Tā kā mūsu pieredze darbā ar Google partneru programmu laika gaitā ir pilnveidojusies, programmai ir bijusi būtiska nozīme, palīdzot mums sasniegt tādu panākumu līmeni, kādu citādi mēs, iespējams, nesasniegtu.

Partnerības vērtība

Bullet icon 1

Premier partnera emblēma un balvas nodrošina apliecinājumu par prasmēm tirgū

Bullet icon 2

Google partneru programmā piedāvātā apmācība un sertifikāti palīdz pilnveidot mūsu komandu

Bullet icon 3

Google partneru pasākumi piedāvā būtiskas zināšanas, kas palīdz maksimāli palielināt klientiem sniegto pakalpojumu vērtību

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošināt klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienoties programmai Google partneri

Reģistrējieties, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.