Premier partneris

Uzņēmums New Engen

Uzņēmuma izaugsmes veicināšana, izmantojot reklamēšanas ieskatus un zināšanas, kas iegūtas Google partneru programmā

Svarīgākās informācijas attēls

Pamatinformācija

New Engen ir 2016. gadā dibināta moderna digitālā mārketinga aģentūra, kuras reklamēšanas apgrozījums gadā sasniedz gandrīz 800 miljonus ASV dolāru. Mēs palīdzam zīmoliem dažādās to brieduma pakāpēs — no tradicionālajiem līdz revolucionāriem — mācīties, attīstīties un pilnveidoties. Izmantojot izpēti, radošumu, zināšanas par medijiem un tehnoloģoju, mēs palīdzam zīmoliem gūt panākumus reklamēšanā. Mūsu klientiem tiek piedāvātas labākās digitālā mārketinga iespējas, izmantojot nepārtrauktu tehnoloģijās balstītu reklāmu pārbaudi un atvērtu atgriezenisko saiti, kas pamatota ar datiem un apvieno mārketingu, analīzi un radošumu. Uzņēmums New Engen atrodas Sietlā, un tam ir biroji Ņujorkā, Losandželosā, Šarlotā un Šarlotsvilā.

Citāta ikona

Es patiešām augstu vērtēju mūsu aģentūrai pieejamos noderīgos resursus, ko nodrošina Google partneru programma, piemēram, papildu apmācības par produktiem, ieskatu pārskatus un produktu sertifikātus, kas atbilst mūsu vīzijai par to, ko vēlamies sniegt mūsu darbiniekiem un klientiem... Sadarbība ar uzņēmumu Google ir viena no mūsu labākajām partnerībām.

Džastins Hajaši (Justin Hayashi)

Līdzdibinātājs un ģenerāldirektors, Uzņēmums New Engen

Pieredze darbā ar Google partneru programmu

Gadījuma izpētes attēls

Jau kopš 2016. gada uzņēmums New Engen palīdz klientiem attīstīt savus uzņēmumus, izmantojot Google Ads kampaņas, un kopš 2018. gada esam Premier partneri. Šī partnerība ir būtiski mainījusi to, kā mēs strādājam, raugāmies uz saviem pakalpojumiem un organizējam komandu darbu. Partnerība ir ievērojami ietekmējusi mūsu uzņēmuma darbību un vairāk nekā 6000 Google kampaņas, kuras mēs veiksmīgi pārvaldām.

Google Ads produkti tiek nepārtraukti pilnveidoti un uzlaboti. Gan mūsu uzņēmumam, gan mūsu klientiem ir ļoti vērtīgi gūt ieskatus par šīm izmaiņām un to, kā īstenot paraugpraksi. No apmācības un sertifikācijas līdz piekļuvei resursiem un produktu ekspertiem, kā arī pasākumiem, kas sniedz iespēju Google partneriem tikties ar viedokļu līderiem — Google partneru programma ir ļoti vērtīga mūsu komandai pielāgota programma.

Ir ļoti svarīgi pārzināt Google Ads darbības principus un pārliecināties, ka nodrošinām vislabākos rezultātus. Tāpēc visi mūsu jaunie darbinieki apgūst Skillshop sertifikācijas programmu. Mēs arī pastāvīgi uzturam optimizācijas rezultātu 80% apmērā, un tas ļauj mums piedāvāt Google ieteikumus, lai klientiem nodrošinātu vislabākos rezultātus. Šīs programmas prasības paaugstina mūsu līmeni un uzlabo gan mūsu aģentūras, gan mūsu klientu veiktspēju, tāpēc tā ir abpusēji izdevīga.

Dalība Premier partneru programmā ir daudz vairāk nekā atbalsts ikdienā — mēs saņemam godīgu, tiešu atgriezenisko saiti un norādes, kā vadīt uzņēmumu. Tā kā plānojam paplašināt uzņēmuma darbību, Google partneri būs kopā ar mums, piedāvājot pielāgotus un mūsu ilgtermiņa mērķiem atbilstošus risinājumus.

Partnerības vērtība

Bullet icon 1

Mūsu aģentūra izmanto priekšrocības, ko sniedz Google partneru programma, iegūstot piekļuvi papildu apmācībām par produktiem, produktu ekspertiem, pasākumiem un balvām

Bullet icon 2

Sertifikācija palīdz mūsu stratēģiem apgūt un īstenot Google Ads paraugpraksi

Bullet icon 3

Mūsu stabilais kontu optimizācijas rezultāts 80% apmērā palīdz mūsu komandai maksimāli efektīvi vadīt klientu kampaņas

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošināt klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienoties programmai Google partneri

Reģistrējieties, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.