Premier partneris

Merkle

Veicina inovācijas un vienreizēju pieredzi klientiem, izmantojot jaunākos risinājumus un ieskatus, ko piedāvā Google partneru programma.

Svarīgākās informācijas attēls

Par organizāciju

Ar vairāk nekā 14 000 darbiniekiem un 50 birojiem Amerikā, Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Āzijas un Klusā okeāna reģionā uzņēmums Merkle ir vadošā uz datiem balstītā klientu pieredzes pārvaldības aģentūra. Jau vairāk nekā 30 gadu aģentūra ir veidojusi pieredzi datu, tehnoloģiju un analīzes jomā, lai piedāvātu vienreizējus klientu ieskatus, kas veicina īpaši personalizētas un datos balstītas mārketinga stratēģijas. Aģentūra Merkle ir dibināta 1971. gadā un ir sadarbojusies ar dažādiem sarakstā Fortune 1000 iekļautiem uzņēmumiem, vadošiem zīmoliem un bezpeļņas organizācijām visā pasaulē; šobrīd aģentūra apkalpo vairāk nekā 400 uzņēmumu. Aģentūras galvenais birojs atrodas Kolumbijā, Mērilendā, un tā ietilpst tīklā “Dentsu International”, kas ir viens no lielākajiem starptautiskā mārketinga un reklāmas aģentūru tīkliem pasaulē.

Citāta ikona

Uzņēmumā Merkle inovācijas ir mūsu galvenais kampaņu un panākumu dzinējspēks. Bez Premier partnera statusa mums nebūtu piekļuves tik daudzām pieejām, ko varam testēt, lai klientiem piedāvātu pasaules klases risinājumus.

Larss Postmuss (Lars Postmus)

Produktu izstrādes vadītājs, Reklāmas tīkls un video tīkls, aģentūra Merkle

Pieredze darbā ar Google partneru programmu

Gadījuma izpētes attēls

Lai arī gadu gaitā aģentūras Merkle uzņēmējdarbības modelis ir attīstījies, mēs joprojām esam apņēmušies nodrošināt savā klasē labākos veiktspējas mārketinga risinājumus, kas maksimāli palielina mūsu klientu portfeļa vērtību. Inovācija vienmēr ir bijusi mūsu stratēģijas neatņemama daļa un ir kļuvusi ārkārtīgi būtiska, ņemot vērā strauji mainīgos tirgus un situāciju digitālajā jomā. Mūsu desmit gadus ilgā Premier partnerība ar uzņēmumu Google ir sniegusi piekļuvi jaunākajiem ieskatiem, funkcijām un rīkiem, kas mums ļauj būt veiktspējas mārketinga līderiem.

Tā kā mūsu aģentūrai ir Premier partnera statuss, mēs zinām, ka vienmēr varam paļauties uz atbalstu, ko sniedz īpašie Google kontu pārziņi ikreiz, kad tas nepieciešams, kas ir īpaši svarīgi, testējot jaunas funkcijas un pieejas kampaņu izveides procesā. Atbalsta komanda ir vienmēr pieejama, lai ātri sniegtu palīdzību, dažos gadījumos pat nodrošinot to, kampaņa kļūst aktīva dažu minūšu laikā. Nesenas kampaņas laikā uzņēmuma Google sniegtajam atbalstam un ieskatiem bija būtiska nozīme, palīdzot pārliecināt klientu par jaunas funkcijas testēšanu, kas sniedza izcilus rezultātus un ļāva mums iegūt Google Premier partneru balvas kategorijās “Zīmola atpazīstamība” un “Konta komanda”.

Mūsu komandai turpinot augt, Google apmācības par produktiem ir ļoti svarīgas, lai ātri izglītotu jaunpienācējus, ietaupot vērtīgo laiku līdz darba sākšanai. Mūsu pieredzes bagātāko komandas dalībnieku apmācībā un attīstībā ietilpst regulāra dalība apmācībās, lai uzlabotu savas digitālās zināšanas un prasmes. Tādējādi mēs varam labāk palīdzēt klientiem uzlabot viņu digitālās stratēģijas un digitālo stabilitāti, kas mūsdienu tirgū ir svarīgs veids, kā izcelties konkurences apstākļos.

Ar vairāk nekā 50 atrašanās vietām visā pasaulē mēs joprojām attīstāmies tādā ātrumā, kas spēj nodrošināt atbilstību tirgus prasībām. Mūsu uzņēmumam un starptautiskajai klātbūtnei paplašinoties, mēs turpināsim sadarboties ar uzņēmumu Google, lai saņemtu ieskatus, atbalstu un apmācību, kas palīdz mums radīt klientu pieredzi, kura ne tikai veicina izcilus rezultātus tagad, bet arī veido palielinātu lojalitāti un klientu vērtību digitālo risinājumu nākotnei.

Partnerības vērtība

1. atzīmes ikona

Inovācija ir katras kampaņas pamatā. Agrīna piekļuve jaunām funkcijām un Beta versijām ļauj aģentūrai testēt jaunas pieejas un piedāvāt savā klasē labākās mārketinga stratēģijas.

2. atzīmes ikona

No stratēģiskiem ieskatiem un datiem līdz tehnisku problēmu novēršanai — īpašais ikdienas atbalsts, ko nodrošina Google kontu komanda, ir ārkārtīgi svarīgs aģentūras kampaņu izpildē un panākumos.

3. atzīmes ikona

Google plašā apmācība par produktiem ir svarīga komandas biedru zināšanu ieguves un attīstības daļa katrā karjeras stadijā, sākot no jaunpienācējiem līdz pieredzes bagātiem speciālistiem.

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošināt klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienoties programmai Google partneri

Reģistrējieties, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.