Premier partneris

Jellyfish

Atbalsta strauju izaugsmi un uzņēmējdarbības izvēršanu visā pasaulē, izmantojot ekspertu sniegtu apmācību, ieskatus un jaunākos risinājumus, ko piedāvā Google Premier partneru programma.

Svarīgākās informācijas attēls

Par organizāciju

2005. gadā Anglijā seši cilvēki nodibināja aģentūru Jellyfish kā apmaksātās meklēšanas aģentūru; tagad tai ir 42 biroji visā pasaulē un 2300 darbinieku, kuru skaits pēdējos trīs gados ir trīskāršojies. Mēs pārstāvam jauna veida digitālās uzņēmējdarbības partneri, savas aģentūras pakalpojumus apvienojot ar konsultācijām, apmācību un jaunākajām tehnoloģijām, kas palīdz mūsu klientiem nodrošināt labākos rezultātus. Kā platformas speciālisti mēs ticam platformu spēkam kā galvenajam veidam, kā panākt izaugsmi un labāko saskarsmi starp zīmoliem un to auditorijām. Aģentūras Jellyfish galvenais birojs atrodas Londonas ikoniskajā debesskrāpī “The Shard”.

Citāta ikona

Premier partnera statusa sniegtais fenomenālais atbalsts un ieskati optimizē mūsu veiktspēju, kas palīdz iegūt jaunas uzņēmējdarbības iespējas un attīstīt ilglaicīgas attiecības ar esošajiem klientiem.

Nefele Jegere (Nephele Yeager)

Vecākā apmaksātas izpētes menedžere ar specializāciju mobilajā vidē, Jellyfish

Pieredze darbā ar Google partneru programmu

Gadījuma izpētes attēls

Kļūšana par Google partneri 2012. gadā bija pagrieziena punkts aģentūras Jellyfish eksponenciālajā izaugsmē, sniedzot piekļuvi Google apmācībai, atbalstam un ieskatiem. Kopš tā laika 2020. gadā ieguvām Premier partnera statusu un kļuvām par vienu no pasaulē vadošajām digitālā veiktspējas mārketinga aģentūrām, ko izvēlas labākie starptautiskie zīmoli, pēdējo astoņu gadu laikā nodrošinot 45% ieguldījumu peļņas izaugsmi.

Esam lepni par to, ka spējam piedāvāt jaunākās mārketinga tendences un risinājumus, ko sagaida arī mūsu klienti. Viena no galvenajām Premier partnera statusa priekšrocībām ir nepārtrauktais atbalsts, uz ko paļaujas mūsu komanda un ko sniedz īpašie kontu pārziņi, kuriem ir dziļas zināšanas un ieskati par katru klientu.

Šim atbalstam bija būtiska nozīme, nodrošinot panākumus mūsu nesenajai kampaņai, kas aģentūrai Jellyfish nopelnīja Premier partneru balvu kategorijā “Lietotņu izaugsme”. Šī kampaņa tika veidota klientam ar veselības un fitnesa lietotni, un mūsu komandai bija regulāras sanāksmes ar kampaņas Google konta pārzini, lai apspriestu problēmas un iespējas, ko ņemt vērā, iekļaujot jaunus risinājumus mārketinga stratēģijā. Pateicoties tam, mēs ieguvām klienta uzticību un varējām eksperimentēt ar jaunām pieejām, kas nodrošināja vienu no mūsu veiksmīgākajām kampaņām.

Pēc trīs gadu bezprecedenta pārtraukuma un lielām izmaiņām digitālajā mārketingā mēs turpinām izvērst darbību starptautiski ar lielāku klātbūtni Francijā, Brazīlijā un ASV, kā arī jauniem birojiem Austrālijā un Meksikā. Mēs vēlamies kļūt par vienu no trim galvenajiem mārketinga uzņēmumiem pasaulē ar uzsvaru uz satura veidošanu un lokalizāciju, e-komerciju, reklāmām, mobilo vidi un datu optimizāciju.

Partnerības vērtība

1. atzīmes ikona

Mūsu komandai ir tiešs un īpašs konta atbalsts, izmantojot tērzēšanas iespēju vai e-pastu, lai saņemtu regulāras atsauksmes un ieskatus, kas ir galvenais klientu panākumu faktors.

2. atzīmes ikona

Premier partnera statusam, kā arī Premier partnera balvas iegūšanai bija būtiska loma mūsu straujajā izaugsmē, palīdzot mums iegūt jaunas uzņēmējdarbības iespējas, kā arī paplašināt darbību visā pasaulē.

3. atzīmes ikona

Piekļuve produktu Beta versijām un jaunām funkcijām palīdz mums iegūt jaunākās zināšanas par mārketinga tendencēm, kas mūs atšķir no konkurentiem.

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošināt klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienoties programmai Google partneri

Reģistrējieties, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.