Hoffmann Murtaugh

Uzticamības vairošana un uzņēmuma paplašināšana, izmantojot Google partneru programmu

Gadījuma izpētes svarīgākās informācijas attēls

Apraksts

Hoffmann Murtaugh ir uzņēmums, kas pieder sievietēm. Tā ir viena no ātrāk augošajām integrētā mārketinga aģentūrām Pitsburgā. Uzņēmumu 2004. gadā dibināja Šī Murta, un šobrīd tā ir mediju plānošanas un pirkšanas aģentūra ar pilnu pakalpojumu klāstu, kurai ir biroji arī Harisbērgā, Klīvlendā un Ročesterā. Mūsu klienti ir vietējie, reģionālie un valsts mēroga uzņēmumi, kas strādā izglītības, cilvēkresursu, grāmatvedības un citās jomās. Mēs strādājam gan klātienē, gan attālināti, tāpēc varējām pilnvērtīgi izmantot tehnoloģiju sniegtās priekšrocības. Mums ir komanda, rīki un pieredze, kas nepieciešama veiksmīgam darbam mūsdienu mediju konkurences apstākļos.

citāta ikona

“Tagad klienti ir pietiekami gudri, lai meklētu Google partnera emblēmu. Bez tās mūsu uzņēmējdarbība nebūtu tāda, kāda tā ir šodien.”

Džefs Luiss

Vecākais meklētājprogrammu mārketinga vadītājs, Hoffmann Murtaugh

Pieredze darbā ar Google partneru programmu

Gadījuma izpētes attēls

Tāpat kā jebkurā sfērā, ko vēlaties meistarīgi apgūt, ir noderīgi, ja ir partneri, kuri ir izveidojuši attiecīgo kategoriju. Lai kļūtu par digitālās reklāmas ekspertu, mēs sev vaicājām, “Kāpēc gan nesadarboties ar uzņēmumu Google?” To nebija grūti izdomāt. Uzņēmuma Hoffmann Murtaugh komanda ir vadījusi Google Ads kampaņas klientiem kopš 2012. gada, un uzņēmums ir Google partneris kopš 2014. gada.

Meklētājprogrammu mārketings ir kļuvis daudz bagātīgāks un daudzveidīgāks nekā pirms pieciem vai desmit gadiem. Tāpēc ir ļoti noderīgi, ka Google partneru programma nodrošina resursus un zināšanas, lai pielāgotos mainīgajai videi un palīdzētu mūsu klientiem gūt panākumus. Mēs kopīgojam Google sniegtos ieskatus ar klientiem, lai viņiem palīdzētu labāk izprast tirgu, konkurenci, tendences un izmaiņas nozarē.

Google nodrošina arī mašīnmācīšanās un automatizācijas rīkus, kas palīdz saņemt ar kampaņām saistītus ieteikumus. Uzturot labu optimizācijas rezultātu, mēs nodrošinām optimālu kampaņu darbību un redzam, ko, iespējams, esam palaiduši garām — klikšķus, reklāmguvumus, atslēgvārdus vai citas stratēģijas, par ko neesam padomājuši.

Tagad klienti ir pietiekami gudri, lai meklētu Google partnera emblēmu. Bez tās mūsu uzņēmējdarbība nebūtu tāda, kāda tā ir šodien. Google Ads sertifikācija mūsu aģentūrai piešķir uzticamību, jo pārliecina esošos un potenciālos klientus, ka mēs viņu kampaņas rīkosim prasmīgi. Google Skillshop apmācības programma nodrošina mūsu komandai jaunāko informāciju, kā arī visu Google Ads produktu sertifikātus.

Mūsu aģentūra attīstās, un mēs turpinām palielināt ieguldījumus Google Ads kampaņu vadītājos, lai atbalstītu mūsu klientu panākumus. Ja izmantojat Google Ads kampaņas, ir svarīgi būt Google partnerim — tas ikvienai aģentūrai palīdzēs izcelties.

Partnerības vērtība

1. atzīmes attēls

Google partnera statuss mums nodrošina uzticamību, resursus un zināšanas

2. atzīmes attēls

Optimizācijas rezultāts palīdz noteikt jaunas kampaņu stratēģijas

3. atzīmes attēls

Google Ads sertifikācija parāda mūsu prasmes un iespējas apkalpot klientus

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošiniet klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienoties programmai Google partneri

Reģistrējieties, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.