Premier partneris

First Page

Kā Google partneru programma palīdzēja uzņēmumam First Page kļūt par digitālā mārketinga nozarē vadošo inovāciju ieviesēju.

First Page svarīgākās informācijas attēls

Apraksts

Uzņēmuma First Page galvenais birojs atrodas Melburnā, Austrālijā, un tā ir integrēta digitālā mārketinga aģentūra ar birojiem Honkongā, Singapūrā, Austrālijā, Taizemē, Malaizijā, Dubaijā, Panamā un Brazīlijā. Sākumā pievērsām uzmanību meklētājprogrammu optimizācijas (MPO) pakalpojumiem, bet tagad esam paplašinājuši pakalpojumus, ietverot sociālo tīklu mārketingu, zīmolradi un risku pārvaldību. Mēs apkalpojam vairāk nekā 2000 klientu, kas strādā vietējā, reģionālā un globālā mērogā. Kopš aģentūras izveidošanas 2013. gadā esam panākuši ievērojamu attīstības dinamiku, piedāvājot ar Google saistītus produktus un pakalpojumus un 2019. gadā kļūstot par Premier partneri.

Citāta ikona

“Premier partnera statuss uzreiz rada uzticību un sniedz mums iespēju koncentrēt uzmanību uz kampaņas detaļām un rezultātiem. Galu galā klientiem tiek piedāvāti risinājumi, kurus viņi var droši apstiprināt, zinot, ka gan mūsu, gan Google atbalsts palīdzēs nodrošināt panākumus.”

Larss Mēlers

Ģenerāldirektors, First Page

Pieredze darbā ar Google partneru programmu

Gadījuma izpētes attēls

Premier partnera statuss ir mums palīdzējis izveidot un pilnveidot svarīgākos pakalpojumus, lai labāk apkalpotu esošos klientus un piesaistītu jaunus potenciālos klientus. Partneru programmas resursi mūsu klientiem ir ļāvuši gūt pārliecību un uzticēties mūsu sadarbībai.

Neskatoties uz digitālā mārketinga praktisko dabu, tā pamatā jābūt plašai izpētei. Google piedāvā nozīmīgu atbalstu, lai izpētītu jaunāko reklamēšanas praksi. Mēs esam Google partneru programmas dalībnieks, tāpēc varam saņemt nepieciešamo atbalstu, lai nostiprinātu savu pozīciju šajos konkurences apstākļos.

Piemēram, lai uzturētu mūsu vadošo statusu, uzlabotu mārketinga iespējas un paplašinātu uzņēmējdarbību, svarīgi ir bijis nepārtraukti saņemt jaunumus un jaunus klajā laistos risinājumus. Ar šiem resursiem esam varējuši nodrošināt daudzveidīgus pakalpojumus, kas mūsu klientiem ir palīdzējuši efektīvāk sasniegt katru kanālu un īstenot uzņēmuma mērķus.

Turklāt, lai pilnveidotu mūsu prasmes, nenovērtējams ir bijis tiešs Google komandas atbalsts. Pēc pievienošanās partneru programmai mums bija iespējas piedalīties apmācību sesijās, kas sniedza nepieciešamās zināšanas, lai veidotu vislabākos pakalpojumus klientiem.

Bez tam, piedaloties Google partneru programmā, esam nostiprinājuši savu reputāciju kā digitālā mārketinga eksperti un ieguvuši klientu uzticību. Šis nav tikai papildu faktors, piesaistot jaunus klientus, bet ir ārkārtīgi nozīmīgs faktors, lai uzturētu attiecības ar klientiem un attīstītu dažādus klientu kontus.

Klienti augstu vērtē sadarbību ar mums, pateicoties mūsu Premier partnera statusam. Viņi novērtē faktu, ka Premier partneri var sniegt daudzveidīgākus un respektablākus pakalpojumus daudz plašākā mērogā. Līdz ar to klienti ar pārliecību var iesaistīties uzņēmuma First Page kampaņās, un mēs bieži vien redzam, ka daudzos piedāvājuma pieprasījumos Premier partnera statuss ir ārkārtīgi svarīgs apsvērums.

Mēs lepojamies ar sadarbību ar uzņēmumu Google. Mēs vēlamies turpināt paplašināt savu uzņēmējdarbību un vairot klientu panākumus, izmantojot Google partneru programmu.

Partnerības vērtība

1. atzīmes ikona

Google partneru programma ir mums palīdzējusi noturēt esošos klientus un piesaistīt jaunus, uzturot mūsu līdera statusu

2. atzīmes ikona

Premier partnera statuss rada uzticību un uzsver to, ka uz mums var paļauties

3. atzīmes ikona

Programma palīdz mums labāk apkalpot klientus, veidojot kampaņas ar Google apmācības atbalstu

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošināt klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienoties programmai Google partneri

Reģistrējieties, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.