Premier partneris

Uzņēmums EPA Digital

Panākumu un darbības paplašināšanas nodrošināšana klientiem, izmantojot apmācības un ieskatus, kas tiek piedāvāti Google partneru programmā

Svarīgākās informācijas attēls

Fons

EPA Digital ir digitālo mediju aģentūra, kas nodarbojas ar veiktspējas mārketingu un zīmolradi. Mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 25 dažādu nozaru klientiem Meksikā un Centrālamerikā, piedāvājot e-komercijas, potenciālo pircēju piesaistīšanas un zīmolrades mērķu izvirzīšanas pakalpojumus. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas pirms vairāk nekā desmit gadiem mēs esam paļāvušies uz Google kā iespēju nodrošināt mūsu klientiem vēlamos panākumus, un 2013. gadā mēs kļuvām par Google partneri. Mēs lepojamies ar to, ka pastāvīgi esam starp pirmajiem Google risinājumu agrīnajiem lietotājiem Meksikā.

Citāta ikona

Dalībai Premier partneru programmā ir būtiska loma mūsu aģentūras panākumu veicināšanā, pateicoties sertifikātiem, izglītībai un stratēģiskajiem ieskatiem, kas tiek piedāvāti šajā programmā. Kā Premier partneris mēs zinām, ka saviem klientiem nodrošinām vislabākos datus un risinājumus.

Hosē Ignasio Gonzaless (José Ignacio González)

Uzņēmuma dibinātājs un ģenerāldirektors, Uzņēmums EPA Digital

Pieredze darbā ar Google partneru programmu

Gadījuma izpētes attēls

Uzņēmumā EPA Digital mēs galveno uzmanību pievēršam klientu veiktspējas un zīmolrades optimizēšanai, izmantojot analīzi un ieskatus. Taču mēs to nedarām vieni paši — mēs zinām, cik vērtīga ir spēcīga partnerība, tāpēc, kad 2013. gadā radās iespēja kļūt par Google partneri, mēs to nekavējoties izmantojām un vēlāk ieguvām Premier partnera statusu. “Dalībai Premier partneru programmā ir bijusi nenovērtējama nozīme mūsu uzņēmuma izaugsmē un rezultātu nodrošināšanā mūsu klientiem,“ saka mūsu uzņēmuma dibinātājs un ģenerāldirektors Hosē Ignasio Gonzaless (José Ignacio González).

Tā kā Google Ads veiktspējas optimizācija ir mūsu darbības pamatā, mēs bieži izmantojam optimizācijas rezultātu kā mūsu aģentūras panākumu rādītāju. Lai nodrošinātu, ka mūsu aģentūras rezultāti tiek nepārtraukti uzlaboti, mēs izmantojam Skillshop sertifikātus, lai saņemtu jaunāko informāciju par paraugpraksi. “Mūsu komanda ir ieguvusi vairāk nekā 75 sertifikātus, tāpēc mūsu klienti var justies droši, ka mēs nodrošināsim viņiem vislabāko tiešsaistes klātbūtni,” paskaidro Gonzaless.

Pateicoties izglītotiem un sertificētiem darbiniekiem, mēs varam optimizēt klientu kontus, izmantojot ieskatus, kas iegūti, piedaloties Google partneru programmā, lai vairotu pārliecību un sasniegtu mūsu kontiem vēlamos rezultātus.

“Ja runājam par attiecību ar klientiem saglabāšanu un stiprināšanu, kopumā dalība Premier partneru programmā ir palīdzējusi būt soli priekšā konkurentiem,” saka Gonzaless. “Mūsu aģentūras izaugsme ir atkarīga no mūsu spējas piesaistīt un noturēt klientus, un ļoti liela nozīme ir mūsu Premier partnera emblēmai, jo tā palīdz vairot klientu uzticību. Mūsu apmācības, ieskati un kontu darbības pārskati sniedz klientiem pārliecību par mūsu spēju optimizēt viņu uzņēmumu darbību. Arī mēs esam par to pārliecināti.”

Partnerības vērtība

Bullet icon 1

Optimizācijas rezultātus var izmantot kā klientu kontu un aģentūras vispārējās veiktspējas panākumu rādītāju

Bullet icon 2

Iegūstot produktu sertifikātus platformā Skillshop, mūsu darbiniekiem tiek sniegta apmācība par jaunākajām klientiem pieejamo produktu inovācijām

Bullet icon 3

Īpašajos Google partneru pasākumos mūsu komanda tiekas ar citiem nozares līderiem un informē par tendencēm un jauniem produktiem

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošināt klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienojieties Google partneru programmai

Reģistrējieties, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.