Premier partneris

Uzņēmums ChannelAdvisor

Kā mēs palīdzējām klientiem gūt panākumus, izmantojot papildu apmācību par produktiem, kas tiek piedāvāta Google partneru programmā

Svarīgākās informācijas attēls

Pamatinformācija

2001. gadā mēs izveidojām uzņēmumu ChannelAdvisor ar mērķi palīdzēt zīmoliem un mazumtirgotājiem sekmīgi orientēties arvien sarežģītākajā daudzkanālu reklāmas un pārdošanas pasaulē, izmantojot centralizētu platformu. Uzņēmumam ir biroji visā pasaulē, un mēs palīdzam tūkstošiem klientu visā pasaulē, sniedzot iespēju ērti integrēt savu produktu piedāvājumus un krājumus vairākos kanālos. Uzņēmums tika dibināts ar mērķi piedāvāt zīmoliem un mazumtirgotājiem lielākas kontroles iespējas, piedāvājot praktiski izmantojamu analīzi, lai palīdzētu stiprināt viņu tirgus un digitālās reklamēšanas stratēģijas un sasniegt e-komercijas mērķus.

Citāta ikona

Iespēja atsaukties uz Premier partnera emblēmu vairo mūsu uzticamību. Emblēma apliecina, ka mums ir ekspertu līmeņa zināšanas par Google Ads produktiem un piekļuve īpašām apmācībām, atbalstam un ieskatiem neatkarīgi no tā, vai tie ir pašreizējie klienti, kuriem mēs palīdzam izvērst digitālo mārketingu, vai potenciālais klients.

Džons Adamss (John Adams)

Stratēģiskais uzņēmējdarbības attīstības partneris, Uzņēmums ChannelAdvisor

Pieredze darbā ar Google partneru programmu

Gadījuma izpētes attēls

Uzņēmumā ChannelAdvisor mēs palīdzam saviem klientiem optimizēt labākos e-komercijas kanālus, un viņi paļaujas uz mūsu zināšanām un prognozēm, lai varētu orientēties strauji mainīgajā vidē. Mēs esam Google Premier partneris kopš 2016. gada, kad tika izveidots programmas Premier dalības līmenis, un dalības priekšrocības nodrošina pievienoto vērtību visos mūsu darbības aspektos — no mērķauditorijas datiem un zināšanām līdz apmācībām un izglītojošiem resursiem.

Uzņēmums ChannelAdvisor paļaujas uz Google partneru akadēmijas piedāvāto papildu apmācību par produktiem, lai mēs būtu informēti par jaunākajām tendencēm un ieskatiem un varētu paredzēt patērētāju rīcību. Tas ir lielisks līdzeklis, kas palīdz mūsu aģentūrai sniegt klientiem vislabākos ieteikumus. Tematiskie un atbilstošie tīmekļsemināri, apaļā galda sanāksmes un programmas nodrošina mums stratēģiskas priekšrocības, lai mēs varētu palīdzēt saviem klientiem sasniegt maksimālo veiktspēju. Programma “Retail on Air” un tehniskais dokuments 2020. gada nogalē palīdzēja mums sagatavoties sezonai, kura Covid-19 dēļ kļuva neparedzama. Mēs varējām piedāvāt saviem klientiem šim sarežģītajam laikam atbilstošas stratēģijas, piedāvājot progresīvu informāciju par e-komerciju, patērētāju preferenču datus un tendences attiecībā uz nosūtīšanu uz veikalu.

Turklāt tas, ka esam Google Premier partnera balvas 2019. gada finālisti kategorijās Iepirkšanās izcilība un Uzņēmējdarbības attīstīšana tiešsaistē, patiesi izceļ mūsu uzņēmumu, izrādot atzinību mūsu veiktā darba tvērumam un dziļumam.

Ņemot vērā šī vertikāla mainīgo vidi, pārliecība, ka mums ir iespēja piekļūt nozares labākajām apmācībām un ieskatiem, kas tiek piedāvāti Google partneru programmā, ir ne tikai lielisks atbalsts mūsu aģentūrai — tā sniedz sirdsmieru.

Partnerības vērtība

Bullet icon 1

Partneru akadēmija sniedz uzņēmumam ChannelAdvisor informāciju par nozares jaunākajām tendencēm un Google paraugpraksi, lai mūsu klientu kampaņas varētu maksimāli palielināt viņu potenciālu

Bullet icon 2

Meklēšanas tīkla, Pirkumu reklāmu, Videoreklāmu un Reklāmas tīkla sertifikāti apliecina mūsu iespējas

Bullet icon 3

Saņemtā atzinība, kļūstot par Google Premier partneru balvas finālistu, ļauj mums parādīt potenciālajiem klientiem, ka esam līderi savā nozarē

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošināt klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienoties programmai Google partneri

Reģistrējieties, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.