Partnerība, kas veicina panākumus

Pievienojoties Google partneru programmai, jūs iegūsiet piekļuvi apmācībai, atbalstam un resursiem, lai klienti varētu gūt panākumus un jūsu uzņēmums varētu attīstīties un izcelties nozarē.

Pievienoties Google partneru programmai

Reģistrējieties sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontam.

Piekļūstiet tieši jums paredzētām priekšrocībām

Izglītība un ieskati

Uzlabojiet zināšanas par produktiem un sekojiet līdzi nozares tendencēm.

Piekļuve un atbalsts

Saņemiet tehnisko atbalstu un ar produktiem saistītus resursus, lai palīdzētu klientiem gūt panākumus.

Atzinība un atlīdzība

Aplieciniet savas zināšanas un saņemiet atlīdzību par saviem sasniegumiem.

Izglītība un ieskati

Izglītība un ieskati

Dalībnieks

Partneris

Premier partneris

Apmācība par produktiem un sertifikācija

Padziļiniet zināšanas par produktiem un iegūstiet sertifikātus platformā Skillshop, kā arī paplašiniet Google Ads eksperta zināšanas, piedaloties tiešraides straumēs un pēc pieprasījuma rīkotās apmācībās.

Pārskati par patērētāju ieskatiem

Piekļūstiet starptautiskiem ieskatiem par patērētājiem, lai pieņemtu informētus uzņēmējdarbības lēmumus un veidotu stratēģiskas sarunas ar klientiem.

Produktu beta versijas

Piekļūstiet pārskatiem par gaidāmajām produktu beta versijām, lai izmantotu informāciju par produktiem un palīdzētu klientiem veicināt izaugsmi.

Piekļuve un atbalsts

Piekļuve un atbalsts

Dalībnieks

Partneris

Premier partneris

Konta un tehniskais atbalsts

Sazinieties ar atbalsta pārstāvi, izmantojot tērzēšanas iespēju vai e-pastu, vai Google Ads palīdzības centrā patstāvīgi atklājiet risinājumus.

Vadītāju pieredzes (tikai pēc uzaicinājuma)

Premier partneru statusu ieguvušo uzņēmumu vadītāji apmeklē tieši viņiem rīkotus Google pasākumus. Vadītājiem ir paredzētas apaļā galda sanāksmes ar pārdošanas un produktu vadītājiem, personalizētas konsultācijas par uzņēmējdarbību un saturs par līderību.

Īpašs konta atbalsts (tikai ar uzaicinājumu)

Īpašs stratēģiskais un pārdošanas atbalsts lielākajai daļai Premier partneru, pamatojoties uz tirgus un uzņēmuma lielumu.

Atzinība un atlīdzība

Atzinība un atlīdzība

Dalībnieks

Partneris

Premier partneris

Konkursi un atlīdzības

Google partneru atlīdzības programmas ceturkšņu izaicinājumi var palīdzēt iedvesmot un motivēt komandas paplašināt zināšanas un gūt panākumus jūsu uzņēmumā, kā arī vairot tos klientiem.

Reklāmas piedāvājumi

Reklāmas piedāvājumi ļauj palielināt jauno klientu reklamēšanas budžetu, izmantojot Google Ads kredītu.

Partnera emblēma

Google partneru emblēma parāda, ka esat ieguvis jaunākās zināšanas par pakalpojumu Google Ads, un palīdz jums izcelties klientu acīs un nozarē.

Katalogs

Reklāmdevēji varēs jūs atrast, meklējot jūsu uzņēmumam līdzīgus uzņēmumus Google partneru katalogā.

Premier partnera balvas

Ikgadējās Premier partneru balvas tiek pasniegtas, lai godinātu izcilību digitālajā mārketingā un izceltu tos Premier partnerus, kuri ir palīdzējuši klientiem gūt panākumus, izmantojot Google Ads.

Atklājiet trīs partnerības līmeņus

Google partneru programma piedāvā trīs dalības līmeņus — dalībnieks, partneris un Premier partneris. Katrā no tiem tiek piedāvāts savs visaptverošs priekšrocību un iespēju kopums vēl ciešāku attiecību veidošanai ar uzņēmumu Google.

Dalībnieks

Iegūstiet piekļuvi dažādām standarta priekšrocībām, kas sniegs jums iespēju attīstīties, turpināt pilnveidot savas Google Ads prasmes un palīdzēt klientiem gūt panākumus.

Kā kļūt par dalībnieku

Reģistrējieties programmai Google partneri, izmantojot sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontu.

Partneris

Izveidojiet ciešāku stratēģisko partnerību ar uzņēmumu Google, kļūstot par partneri un iegūstot Google partnera emblēmu.

Kā kļūt par partneri

Reģistrējieties programmai un izpildiet mūsu partneru prasības (veiktspēja, tēriņi un sertifikāti).

Premier partneris

Mūsu Premier partneru līmenis katru kalendāro gadu* ir rezervēts 3% veiksmīgāko uzņēmumu, kas piedalās partneru programmā, padarot to par ekskluzīvāko programmas līmeni.

Kā kļūt par Premier partneri

Reģistrējieties programmā, izpildiet prasības partneriem (veiktspēja, tēriņi un sertifikāti) un kļūstiet par vienu no 3% veiksmīgāko partneru (pieejams, sākot no 2022. gada februāra).

*Premier partnera piemērotības novērtējums ir atkarīgs no citu uzņēmumu veiktspējas katrā valstī. Novērtējums ir aptuvens un var atšķirties atkarībā no valsts, un tas tiek veikts katru gadu. Premier partnera statuss var nebūt pieejams visās valstīs.

Emblēmas vērtība

Iegūstot Google partnera emblēmu, varēsiet parādīt klientiem savas zināšanas par pakalpojumu Google Ads un izcelties nozarē.

Google partnera Premier emblēma
Google partnera emblēma

Pievienojieties Google partneru programmai jau šodien

Pilnveidojiet savas Google Ads prasmes, palīdziet savam uzņēmumam izcelties starp pārējiem un nodrošināt klientiem vēlamos rezultātus.

Pievienoties Google partneru programmai

Reģistrējieties sava uzņēmuma Google Ads pārziņa kontam.