Lietotnes, kas ir saderīgas ar Google mākoņdruku
Tālāk minētās lietotnes ir saderīgas ar Google mākoņdruku. Kad iesniedzat drukas uzdevumu, varat izmantot Google mākoņdrukas pārvaldības lapu, lai to izsekotu.

Visās ierīcēs

Google Chrome
Izmantojot Google mākoņdruku, varat drukāt jebkuru pārlūkā Chrome atvērto cilni. Chromebook datoros Mākoņdruka ir noklusējuma drukāšanas opcija.
Google mobilās lietotnes
Ja tālruņa pārlūkā lietojat pakalpojumu Gmail vai Google disks, varat drukāt jebkuru e-pasta ziņojumu, dokumentu, izklājlapu vai citus Diska failus, izmantojot Google mākoņdruku. Ar jauno funkciju “print2docs” drošības nolūkos varat arī saglabāt jebkuru failu savā Diska kontā.

Android ierīcē

PrinterShare™ Mobile Print
Mobile Print ir Android lietotne, kas atbalsta vairākus drukāšanas veidus, tostarp Google mākoņdruku. Izmantojot šo lietotni, varat drukāt attēlus, tīmekļa lapas, kalendāra pasākumu informāciju, kontaktpersonu informāciju, īsziņas, e-pasta ziņojumus, Google dokumentu failus un cita veida failus.
Fiabee
Fiabee ir mākoņa sinhronizācijas lietotne, ar kuras palīdzību var drukāt dokumentus no Android vai Chrome lietotnes, izmantojot Google mākoņdruku.
Google mākoņdruka
Mākoņdruka ir oficiālā Android lietotne, kas paredzēta drukāšanai no Android ierīcēm, izmantojot pakalpojumu Google mākoņdruka. Pēc lietotnes instalēšanas vienkārši kopīgojiet savus dokumentus, fotoattēlus vai PDF failus lietotnē, atlasiet printeri, norādiet vēlamās drukāšanas opcijas un nospiediet Drukāt — tas arī viss! Atveriet lietotni, lai skatītu nesen iesniegtos drukas uzdevumus un to pašreizējo statusu un atlasītu lejupielādētos failus, ko drukāt.

iOS ierīcē

PrintCentral Pro
PrintCentral Pro ir iOS lietotne, ar kuru varat drukāt, izmantojot dažādus pakalpojumus, tostarp Google mākoņdruku. Izmantojot PrintCentral Pro, varat drukāt e-pasta ziņojumus un pielikumus, kontaktpersonu informāciju, tīmekļa lapas, īsziņas un cita veida saturu.

Mac vai Windows datorā

Jebkurš tīmekļa pārlūks
Ja kādā tīmekļa lapā redzat pogu “Drukāt” ar Google mākoņdrukas logotipu, varat drukāt turpat pārlūkā.
Google mākoņprinteris operētājsistēmai Windows
Izmantojot Google mākoņprinteri, varat ērti drukāt, izmantojot savus mākoņprinterus, no jebkuras lietotnes operētājsistēmā Windows. Vienkārši instalējiet printeri un pēc tam drukājiet tieši tāpat kā no citām lietotnēm.

Uzņēmumiem un izglītības iestādēm

Google mākoņdrukas savienotājs
Google mākoņdrukas savienotājs ir pārlūkā Chrome iebūvētā savienotāja savrupa versija. Tas pievieno Google mākoņdrukai mantotos printerus, lai lietotāji varētu tiem piekļūt no jebkuras vietas. Atšķirībā no Chrome savienotāja šī savrupā versija darbojas kā Linux vai Windows pakalpojums, tādējādi nodrošinot vairāk pārvaldības un pielāgošanas iespēju, ja savienotājs tiek izmantots uzņēmumā un mācību iestādē.
uniFLOW
uniFLOW ir īpaši uzņēmumiem paredzēta drošas drukāšanas un skenēšanas pārvaldības sistēma, kas ļauj uzņēmumos kontrolēt un pārvaldīt drukāšanas procesu. Sistēma uniFLOW jebkuram printerim nodrošina grāmatvedības, budžeta kontroles, uzdevumu maršrutēšanas un drošas drukāšanas funkcionalitāti, tādējādi ļaujot lietotājiem iesniegt uzdevumus, izmantojot Google mākoņdruku, Windows un Mac klientus, e-pastu vai mobilās ierīces.
PaperCut
PaperCut izseko un kontrolē drukas uzdevumus no jebkuras ierīces, kas atbalsta Google mākoņdruku. Visi PaperCut pārvaldītie printeri ir saderīgi ar Google mākoņdruku, un lietotāju konti tiek kartēti, izmantojot Google identitātes.