Funkcijas

Izmantojot pārlūkprogrammu Chrome, mācību telpā var brīvi izmantot modernas HTML5 un tīmekļa lietotnes, neuztraucoties par novecojušu pārlūkprogrammu spējām tās atbalstīt.

Lejupielādēt Chrome MSI

Chrome MSI pakotne operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 64-bit

(Chrome MSI pakotne operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 32-bit)

Lejupielādēt Chrome MSI

Chrome MSI pakotne operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 32-bit

(Chrome MSI pakotne operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 64-bit)

Ātrums

Ātrums uzlabo mācību procesu. Tāpēc pārlūkprogramma Chrome ir veidota tā, lai viss notiktu ātri — palaišana no darbvirsmas, tīmekļa lapu ielāde un interesantu, izglītojošu rīku darbināšana. Chrome darbojas ātri pat mazbudžeta datoros, tāpēc jūs ietaupīsiet naudu, paildzinot savas pašreizējās aparatūras kalpošanas laiku.

Drošība

Google Chrome for Education izmanto tādas tehnoloģijas kā Droša pārlūkošana un smilškaste, lai aizsargātu skolēnus un skolotājus no ļaunprātīgām tīmekļa vietnēm, vīrusiem, ļaunprātīgas programmatūras un pikšķerēšanas uzbrukumiem. Turklāt Chrome starpvietņu skriptošanas aizsardzība nodrošina papildu aizsardzību pret vietnēm, ar kuru palīdzību tiek mēģināts uzbrukt skolas tīklam vai nozagt lietotāju identitāti.

Google Apps for Education

Pārlūkprogramma Chrome jau sākotnēji tika veidota, lai optimizētu Google Apps for Education produktu komplektu. Pārlūkprogramma Chrome atbalsta daudzas funkcijas, kas nav pieejamas citās pārlūkprogrammās, tostarp funkciju Gmail bezsaistē, Dokumenti un Kalendārs, kā arī darbvirsmas paziņojumus un rediģēšanas funkcijas, piemēram, vilkšanu un nomešanu un izgriešanu un ielīmēšanu.

Vienkāršība

Pārlūkprogramma Chrome ir viegli izvietojama un pārvaldāma. IT administratori var pielāgot un izvietot Chrome atbilstoši savām vajadzībām, netērējot laiku pārlūkprogrammas konfigurāciju un interneta piekļuves kontrolei. Administratori var, piemēram, ieviest skolēnu grupu politikas, saskaņā ar kurām tiek izmantoti paplašinājumi un Chrome interneta veikala lietotnes, un skolotāju grupām pēc noklusējuma piešķirt piekļuvi dažādām lietotnēm, paplašinājumiem un vietnēm.

Pielāgošana

Chrome interneta veikalā tiek piedāvāts simtiem paplašinājumu un lietotņu, kuras paredzētas izglītībai un sadarbībai un kuras var izmantot pārlūkprogrammā Chrome un izplatīt skolēniem un skolotājiem. Pateicoties pilnam HTML5 atbalstam (nav nepieciešama operētājsistēmas jaunināšana), skolēni un skolotāji var izmantot jaudīgas un mērogojamas tīmekļa lietotnes operētājsistēmās Windows, OSX un Linux.

Jauninājumi

Izvietojot pārlūkprogrammu Chrome, jūs iegūstat labāku veiktspēju un drošību, un jums nav jāveic operētājsistēmas jaunināšana vai jāpērk dārga klienta programmatūra. Paturiet pašreizējo pārlūkprogrammu, lai novecojušās lietotnes izmantotu pārlūkprogrammā Internet Explorer, un visā skolā izvietojiet pārlūkprogrammu Chrome, ļaujot tai parūpēties par visu pārējo.