Moderns, darbam paredzēts pārlūks

Pārlūkā Google Chrome jūsu uzņēmuma lietotnes un vietnes tiek atvērtas zibenīgā ātrumā, vienlaikus gādājot par jūsu drošību tīmeklī.

Lejupielādēt pārlūku Chrome

Operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 64-bit

(Lejupielādēt pārlūku Chrome Operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 32-bit)

Operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 32-bit

(Lejupielādēt pārlūku Chrome Operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 64-bit)

Operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7. Nav pieejams operētājsistēmai Windows RT.

Operētājsistēmai Mac OS X 10.9 vai jaunākai versijai

Šajā datorā vairs netiks saņemti Google Chrome atjauninājumi, jo operētājsistēmas Mac OS X 10.6, 10.7 un 10.8 vairs netiks atbalstītas.

Šajā datorā vairs netiks saņemti Google Chrome atjauninājumi, jo operētājsistēmas Windows XP un Windows Vista vairs netiek atbalstītas.

Operētājsistēmai Linux (Debian/Ubuntu/Fedora/openSUSE)

Tā kā izmantojat Chromebook datoru, nav jālejupielādē pārlūks Chrome. Izbaudiet!

Drošība

Lai jūs tīmeklī justos drošāk, pārlūkā Chrome ir iebūvēta aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanu, turklāt pārlūks tiek automātiski atjaunināts, lai saņemtu jaunākos drošības labojumus un citus atjauninājumus.

Ātrums

Pārlūks Chrome ir izstrādāts, lai vienmēr būtu ātrs — gan sākot darbu no darbvirsmas, gan ielādējot tīmekļa lapas, gan palaižot sarežģītas uzņēmējdarbībai paredzētas tīmekļa lietotnes.

Produktivitāte

Pierakstieties pārlūkā Chrome, lai piekļūtu savām grāmatzīmēm, atvērtajām cilnēm un vēsturei jebkurā ierīcē. Chrome darbojas Windows, Mac, Linux, Android un iOS ierīcēs.

Saderība

Pārlūks Chrome vienmēr ir atjaunināts, un tajā varat palaist visjaunākās mākoņa lietotnes. Ja jums nepieciešams mantots pārlūks, lai piekļūtu vecākām lietotnēm, pastāstiet IT komandai par pārlūku Chrome for Work.