Moderns, darbam paredzēts pārlūks

Izvietojiet un pārvaldiet pārlūku Chrome for Work savā organizācijā.

Lejupielādēt Chrome MSI

Chrome MSI pakotne operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 64-bit.Nav pieejams operētājsistēmai Windows RT.

(Chrome MSI pakotne operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 32-bit)

Lejupielādēt Chrome MSI

Chrome MSI pakotne operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 32-bit.Nav pieejams operētājsistēmai Windows RT.

(Chrome MSI pakotne operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 64-bit)

Tā kā izmantojat Chromebook datoru, nav jālejupielādē pārlūks Chrome. Izbaudiet!

Kaplan

Pirms pāris gadiem pārlūks bija tikai līdzeklis, ko darbinieki izmantoja, lai piekļūtu tīmekļa saturam. Tagad tas ir neatņemama mūsu uzņēmuma sastāvdaļa. Mūsu uzņēmums vēlas izmantot mākoņa tehnoloģijas, un pāreja uz Chrome ir solis šajā virzienā.”

— Petriks Della Peruta (Patrick Della Peruta), datoru tehnoloģiju nodaļas direktors

Sanmina-SCI

Uzņēmums Sanmina-SCI ir viens no pasaulē sarežģītākās elektronikas ražotājiem, tāpēc mēs saprotam, cik svarīgi ir tas, lai uzņēmumiem paredzētie risinājumi būtu efektīvi, taču vienkārši. Mēs izmantojam Chrome, jo sarežģītās tīmekļa tehnoloģijas ir ietvertas jaudīgā, vienkārši lietojamā un ērti pārvaldāmā pārlūkā.

— Eliots Tallijs (Elliot Tally), korporatīvo lietojumprogrammu nodaļas direktors

News International

Pēc Chrome izvietošanas darbinieki mums stāstīja, ka Chrome ir daudz ātrāks nekā iepriekšējais pārlūks. Ja mēģināsiet atvērt 15 cilnes pārlūkā Internet Explorer, tā darbība pamazām palēnināsies, līdz pilnībā apstāsies. Tajā pašā ierīcē izmantojot pārlūku Chrome, šādas problēmas nerodas.

— Gerets Raits (Gareth Wright), uzņēmuma administrācijas nodaļas vadītājs

Uzzināt vairāk

ASV Ārlietu ministrija

Tā kā mēs piedāvājam Chrome kā vienu no pieejamajiem pārlūkiem, varam pilnībā izmantot tā ātrumu, sākot no ātras palaišanas un beidzot ar vietņu ātru ielādi, kā arī piekļūt visām modernajām vietnēm. Tādējādi paaugstinās mūsu darbinieku produktivitāte.

— Kriss Bronks, vecākais padomnieks, informācijas resursu pārvalde, e-diplomātijas nodaļa

Uzzināt vairāk

Pearson

Uzņēmumā Pearson tiek izmantotas mākoņa sniegtās iespējas, ļaujot darbiniekiem izvēlēties, kā un kur strādāt. Pakalpojums Google Apps for Work, kuru papildina jaudīgais un elastīgais pārlūks Chrome, ir jaunas, globālas kultūras centrā, kas veicina sadarbību, atvērtību un inovācijas.

— Niks Klārks (Nik Clarke), lietotāju datošanas nodaļas viceprezidents

Appirio

Uzņēmumam Appirio patīk pārlūks Google Chrome for Work. Mūsu uzņēmējdarbība ir cieši saistīta ar mākoni, tādēļ mums ir nepieciešams drošs un vienkāršs pārlūks, kuru var viegli izvietot. Visi Appirio darbinieki izmanto pārlūku Chrome, un mēs iesakām pārlūku Chrome for Work arī saviem klientiem.

— Glens Vainstīns (Glenn Weinstein), tehnoloģiju direktors

Vision7 International

Jo mazāk atbalsta pieprasījumu zvanu saņemam no darbiniekiem, jo labāk — un neviens nekad nesūdzas par pārlūku Chrome.

— Fransuā van Dēsburgs (François van Doesburg), informācijas sistēmu un tehnoloģiju nodaļas viceprezidents

Uzzināt vairāk

Boisisitijas Valsts universitāte

Lietojot pārlūku Chrome, nav jāuztraucas, ka atsevišķi lietotāji noklikšķinās uz uzvednes un piekritīs veikt kādu atjauninājumu, kas varētu apdraudēt drošību, ja ieviešana notiktu nepareizi. Google Chrome for Work atjauninājumi parūpējas par visu.

— Pīters Džērss (Peter Jurhs), tehniskais vadītājs

Uzzināt vairāk

Sixt AG

Uzņēmumā Sixt mēs ticam tīmekļa un tā tehnoloģiju nākotnei. Mēs lietojam pārlūku Chrome for Work, lai visi mūsu darbinieki varētu droši piekļūt tīmeklim un vairākumam mūsu iekšējo lietojumprogrammu. Pārlūku Chrome for Work ir viegli konfigurēt un izvietot.

— Ēriks Siksts (Erich Sixt), ģenerāldirektors

SNL Financial

Pārlūkā Chrome for Work var izmantot visas Google Apps piedāvātās iespējas. Pakalpojums Gmail darbojas ievērojami ātrāk, tādējādi ļaujot SNL Financial darbiniekiem labāk pievērsties savu uzdevumu izpildei.

— Geilens Vorens (Galen Warren), tehnoloģiju direktors

Midlseksas slimnīca

Jaunināšana uz pārlūku Chrome nebija nekas sarežģīts — tās vienmēr ir labas ziņas informācijas tehnoloģiju direktoram.

— Lads Džonsons (Lud Johnson), informācijas tehnoloģiju direktors

Uzzināt vairāk

Vairāk nekā 100 politiku kontrole

Pārlūkā Chrome for Work ir pieejams vairāk nekā 100 politiku, ko varat pielāgot savas organizācijas vajadzībām. Izvēlieties automātiskus atjauninājumus, lai iegūtu jaunākos drošības labojumus, vai manuālus atjauninājumus, lai iegūtu lielāku kontroli. Konfigurējiet, kādas lietojumprogrammas un paplašinājumus darbinieki saņem, un pārvaldiet dažādus spraudņus. Varat pat izvietot privātu interneta veikalu ar pielāgotām un pārvaldītām lietotnēm, pārvaldīt vecāku lietotņu saderību un veikt citas darbības. Uzziniet vairāk Chrome for Work palīdzības centrā.

Papildu funkcijas un atbalsts

Mūsdienās darbinieki savu uzdevumu veikšanai izmanto dažādas ierīces. Tā kā Chrome pārvaldīšana tiek veikta mākonī, varat pielāgot lietotāju politikas un preferences tīmeklī neatkarīgi no tā, vai lietotāji izmanto uzņēmuma galddatoru vai personīgo klēpjdatoru. Datoru operētājsistēmām paredzētā mākoņa pārvaldība un Chrome atbalsts ir pieejams Google Apps klientiem. Ja neesat Apps klients un vēlaties uzzināt vairāk, reģistrējieties šeit.

Drošība

Pārlūkā Google Chrome for Work tiek izmantotas tādas drošības tehnoloģijas kā droša pārlūkošana, smilškaste un automātiski atjauninājumi, lai pasargātu jūsu organizāciju no ļaunprātīgām vietnēm, vīrusiem, ļaunprātīgas programmatūras un pikšķerēšanas uzbrukumiem. Mūsu starpvietņu skriptēšana nodrošina aizsardzību pret vietnēm, kurās tiek mēģināts nozagt uzņēmumu un to darbinieku datus.

Stabilitāte

Pārlūkā Chrome tiek izmantota daudzprocesu arhitektūra: ja notiek vienas cilnes avārija, tā neietekmē visu pārlūku. Pirms katras Chrome atjaunināšanas reizes tiks izpildīti vairāki tūkstoši nepārtrauktu automatizācijas testu un tiks ievākti dati no izstrādātāju versijas un beta versijas, lai uzlabotu stabilitāti.

Saderība

Pārlūkā Chrome vienmēr tiek izmantoti visjaunākie moderna tīmekļa standarti, un tajā varat palaist visjaunākās mākoņa lietotnes. Ja jūsu organizācijai ir nepieciešams mantots pārlūks, lai palaistu vecākas lietojumprogrammas, izmēģiniet Chrome mantoto pārlūku atbalstu. Tādējādi IT nodaļas darbinieki var izvietot pārlūku Chrome, vienlaikus atbalstot vecāku pārlūku.

Ātrums

Pārlūks Chrome ir izstrādāts, lai vienmēr būtu ātrs — gan sākot darbu no darbvirsmas, gan ielādējot vietnes, gan palaižot tīmeklī sarežģītas biznesa lietotnes. Katrā jaunā versijā tiek uzlabots Chrome rādītājs Octane — JavaScript ātruma procesu mērījums.

Produktivitāte

Lietotāji var pierakstīties pārlūkā Chrome, lai piekļūtu savām lietotnēm, grāmatzīmēm, paplašinājumiem un citiem tīmekļa iestatījumiem. Tas nozīmē, ka jūsu darbinieki var viegli turpināt darbu no personīgajām ierīcēm arī tad, kad vairs neatrodas birojā.

Attīstība

Daudzi uzņēmumi izstrādā savas iekšējās lietotnes. Pārlūks ir pieejams operētājsistēmās Windows, Mac OS X, Linux, Chrome OS, Android un iOS, tādējādi izstrādātāji var veidot, testēt un uzturēt vienu tīmekļa lietotni visās platformās.