Resursi

Neatkarīgi no tā, vai esat jauns pakalpojuma lietotājs vai jums ir konkrēts jautājums, uzziniet vairāk par uzņēmuma informācijas pārvaldību Google tīklā.

Bieži uzdotie jautājumi

Izvērst visu Aizvērt visu
 • Cik maksā pakalpojuma “Google mans uzņēmums” izmantošana?

  Ikviens var izmantot pakalpojumu “Google mans uzņēmums” bez maksas. Patiešām! Varat arī apmeklēt šo vietni, lai uzzinātu vairāk par Google reklāmu izmantošanu uzņēmējdarbības attīstībai.

 • Vai pakalpojumam “Google mans uzņēmums” ir mobilā lietotne?

  Jā, turklāt tā ir pieejama bez maksas. Varat paveikt visas ierastās darbības savā tīmekļa kontā — un izmantot vēl dažas papildu iespējas lietotnē “Google mans uzņēmums”. Ar papildu funkcijām var ērtāk izveidot unikālu uzņēmuma profilu, atrodoties ceļā. Lietotnē var:
  - pievienot jaunu informāciju par uzņēmumu un rediģēt to tieši profila redaktorā;
  - uzņemt fotoattēlus un uzlabot tos, izmantojot vairākus modernus filtrus; fotoattēlus var publicēt tieši uzņēmuma profilā;
  - veidot ziņas par jauniem piedāvājumiem, aktualitātēm un pasākumiem;
  - skatīt, kurš mijiedarbojas ar jūsu uzņēmuma profilu, un turpināt saziņu cilnē Klienti. Cilnē Klienti varat atbildēt uz atsauksmēm, nosūtīt ziņojumus tieši klientiem un redzēt, kurš seko jūsu uzņēmumam.
  Iegūstiet lietotni Android vai iOS ierīcēm.

 • Kāda ir atšķirība starp pakalpojumiem “Google mans uzņēmums“, “Google vietas uzņēmējiem“ un Google+ lapu informācijas paneli?

  Ja iepriekš uzņēmuma informācijas pārvaldībai izmantojāt pakalpojumu Google vietas uzņēmējiem vai Google+ lapu informācijas paneli, jūsu konts ir automātiski jaunināts uz pakalpojumu “Google mans uzņēmums”.

 • Vai man ir nepieciešams pakalpojums “Google mans uzņēmums”, ja man jau ir vietne?

  Pakalpojums “Google mans uzņēmums” papildina jūsu esošo vietni, nodrošinot jūsu uzņēmumam publisku identitāti un klātbūtni Google pakalpojumos. Informācija, ko sniedzat par savu uzņēmumu, var tikt parādīta pakalpojumos Google meklēšana, Maps un Google+.

 • Kā var pārvaldīt vairākas uzņēmuma atrašanās vietas?

  Ja jūsu uzņēmumam ir vismaz desmit atrašanās vietu, varat tās visas pievienot uzreiz, izmantojot lielapjoma augšupielādes rīku. Pārejiet uz pakalpojumu “Google mana uzņēmuma atrašanās vietas”, lai augšupielādētu un rediģētu uzņēmuma atrašanās vietas. Uzziniet vairāk.

 • Vai pakalpojumu “Google mans uzņēmums” varu izmantot arī tad, ja man nav veikala?

  Noteikti! Neatkarīgi no tā, vai jūsu uzņēmumam ir savs veikals vai tas darbojas noteiktā apkalpošanas apgabalā, jūsu uzņēmuma informācija var tikt rādīta Google tīklā ar konkrētu adresi vai bez tās.

 • Vai pakalpojuma Google Maps piespraudes tiešām ir asas?

  Kā gan citādi tās paliks savā vietā?

Saņemiet palīdzību nekavējoties

Palīdzības centrs

Saņemiet palīdzību par sava uzņēmuma informācijas ievietošanu Google tīklā, tās pārvaldību un izplatīšanu.

Uzzināt vairāk

Pievienojieties kopienai

“Google mans uzņēmums” kopiena

Uzdodiet jautājumus un sāciet diskusijas ar citiem līdzīgiem uzņēmumu īpašniekiem.

Pievienoties diskusijai