Laipni lūdzam informācijas panelī!

Visa jūsu informācija vienuviet, kur varat tai ērti piekļūt. Tieši tā pakalpojums “Google mans uzņēmums” strādā jūsu labā.

Pārvaldiet savu informāciju

Nodrošiniet pareizu informāciju.

Jebkurā laikā rediģējiet sava uzņēmuma informāciju, un tā tiks automātiski atjaunināta pakalpojumos Google meklēšana un Maps. To visu varat paveikt vienā informācijas panelī.

Sazinieties ar klientiem

Sekojiet līdzi atsauksmēm.

Pirmais uzziniet, kad citi runā par jūsu uzņēmumu, atbildiet uz šīm atsauksmēm kā īpašnieks un sekojiet līdzi saviem vērtējumiem.

Saņemiet iekšējos jaunumus

Uzziniet, kas darbojas.

Uzziniet vairāk par saviem klientiem un to, kā viņi mijiedarbojas ar jūsu uzņēmumu. Kā šie lietotāji jūs atrada? No kurienes viņi nāk? Izmantojot pakalpojumu “Google mans uzņēmums”, viegli iegūsiet atbildes uz šiem jautājumiem.

Klikšķi un zvani

Uzziniet, cik bieži lietotāji noklikšķina uz jūsu uzņēmuma tālruņa numura, pieprasa braukšanas norādes un kāds ir vietnes apmeklētāju skaits.

Skatījumi

Uzziniet, cik bieži klienti atrod jūsu uzņēmumu Google lapās, un sekojiet līdzi tam, kā mainās tendences.

Norādes

Uzziniet, cik lietotāju noklikšķina, lai saņemtu norādes nokļūšanai līdz jūsu uzņēmumam.

Atjauniniet savu informāciju, atrodoties ceļā.

Publicējiet attēlus, lai parādītu pašreiz notiekošo. Nekavējoties atbildiet uz atsauksmēm. Atjauniniet informāciju par uzņēmuma darbalaiku, ja strādājat ilgāk. Izmantojot lietotni “Google mans uzņēmums”, to visu varat paveikt no sava tālruņa vai planšetdatora.

Vai veicat uzņēmējdarbību vairākās atrašanās vietās?

Izmantojot pakalpojumu “Google mana uzņēmuma atrašanās vietas”, varat ērti pārvaldīt vairākas atrašanās vietas, lai jūsu klienti varētu viegli atrast informāciju par visiem jūsu uzņēmumiem pakalpojumos Google meklēšana un Maps.

Uzzināt vairāk