GoogleAnalytics

Sociālo darbību pārskati

Pašlaik piedzīvojam revolūciju sociālo saziņas līdzekļu attīstībā. Vai esat vērtējis to ietekmi? Sociālo darbību pārskati ļauj novērtēt sociālo saziņas līdzekļu ietekmi uz uzņēmējdarbības mērķiem un reklāmguvumiem. Integrēti tīmekļa un sociālie dati sniedz kopskatu par jūsu saturu un kopienu.

Sociālās darbības

Novērtējiet sociālo saziņas līdzekļu ietekmi uz jums svarīgu metriku

Reklāmguvumu pārskats ļauj kvantitatīvi noteikt sociālo kampaņu ietekmi. Tajā ir parādīts reklāmguvumu līmenis un to reklāmguvumu vērtība naudas izteiksmē, kurus ir radījusi novirzīšana no katra sociālā tīkla. Saistiet sociālo kampaņu ietekmi ar jums svarīgu metriku un iestatiet uzņēmumam atbilstošus mērķus.

Uzziniet vairāk

Uzziniet, kuri sociālās darbības avoti piesaista apmeklētājus

Ir ļoti svarīgi saprast, kuras kopienas ir būtiskas jūsu zīmolam. Sociālās darbības avotu pārskats attēlo sākotnējos ceļus, ko sociālo tīklu apmeklētāji veica jūsu vietnē. Turklāt pārskatā ir parādīta katra sociālā tīkla piesaistes un reklāmguvumu metrika.

Uzziniet vairāk

Atklājiet, kādu saturu apmeklētāji kopīgo un kurās vietnēs viņi to kopīgo

Google +1 un citas sociālās kopīgošanas funkcijas nodrošina apmeklētājiem ērtu veidu, kā popularizēt jūsu saturu, kopīgojot to ar draugiem. Pārskatā Sociālie spraudņi varat aplūkot, kurus vietnes rakstus apmeklētāji visbiežāk kopīgo un kuras sociālo tīklu pogas tiek izmantotas kopīgošanai (piemēram, poga Google +1 vai poga Patīk pakalpojumā Facebook). Turklāt darbību plūsmā tiek parādīts, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar jūsu vietnes saturu citās vietnēs.

Uzziniet vairāk