Mobilo ierīču analīze

Ar katru dienu arvien svarīgāka kļūst izpratne par mobilajām vietnēm, lietotnēm un reklāmām un to nozīmi uzņēmējdarbības veicināšanā. Izmantojot pakalpojumu Google Analytics, varēsiet novērtēt vietnes mobilajām ierīcēm, lietotnes un apmeklējumus, kas veikti, izmantojot mobilās ierīces ar piekļuvi tīmeklim, tostarp augstākās klases tālruņus un tālruņus ar pamatfunkcijām, kā arī planšetdatorus. Mēs palīdzam mārketinga speciālistiem piedāvāt saistošu saturu dažādos ekrānos un ierīcēs, sniedzot ieskatu par atbilstošas informācijas piedāvāšanu klientiem, lai varētu izmantot visas pieejamās iespējas. Gatavojieties izveidot uz mērķauditoriju orientētas un efektīvas mārketinga kampaņas, kas sasniedz jūsu vietnes apmeklētājus, lai kur viņi atrastos.

Mobilā ierīce

Mobile App Analytics: nosakiet savas lietotnes patieso vērtību

Mobilo ierīču izmantošana ir mainījusi veidu, kā personas sazinās, strādā un izklaidējas, un šīs arvien pieaugošās mobilās pieredzes atbalstīšanā un jaunievedumu ieviešanā ievērojama loma ir mobilajām lietotnēm. Pakalpojumā Mobile App Analytics tiek piedāvāta iespēja gūt pilnīgu novērtējumu saistībā ar klientu veikto ceļu līdz lietotņu izmantošanai — no to atrašanas līdz lejupielādei un piesaistei. Pārskati ir pielāgoti mobilo lietotņu izstrādātājiem un mārketinga speciālistiem, vēršot viņu uzmanību uz to, kas viņiem šķiet vissvarīgākais.

Uzziniet vairāk

Nodrošiniet lietotājiem vislabāko pieredzi visos ekrānos un ierīcēs

Skatot statistikas datus pēc atrašanās vietas (cilne Kartes pārklājums), varat izprast mobilo ierīču datplūsmas pašreizējo izcelsmi, kā arī paredzēt, kuros reģionos datplūsma palielināsies. Atklājiet, kuras ierīces apmeklētāji izmanto, lai atrastu jūsu vietni. Tādējādi varēsiet viņus iepazīstināt ar savu zīmolu šīm ierīcēm paredzētā formātā. Google Analytics var parādīt, kuras mobilo ierīču operētājsistēmas un kādas mobilās ierīces novirza apmeklētājus uz jūsu vietni, mobilo lietotni vai sociālās saziņas līdzekļu lapu.

Uzziniet vairāk

Reklāmu mobilajām ierīcēm novērtēšana: uzziniet, cik nozīmīgas jūsu uzņēmumam ir reklāmas, kas tiek rādītas mobilajās ierīcēs

Google reklāmas mobilajām ierīcēm tiek rādītas Google meklēšanas rezultātos mobilajās ierīcēs, reklāmas tīkla vietnēs un lietotnēs. Izmantojiet tās, lai par savu uzņēmumu visas dienas garumā informētu lietotājus, kad viņi lieto tālruņus un planšetdatorus. Izvirziet mērķus, izpētiet no mobilajām ierīcēm saņemtos reklāmguvumus un izmantojiet pakalpojumu Google Analytics, lai jau šodien sāktu novērtēt gūtos panākumus.

Uzziniet vairāk