Pārskati par vietnēm mobilajām ierīcēm

Izprotot informāciju par vietnes datplūsmu no mobilajām ierīcēm, varat izlemt, vai ir jāveido jebkurai ierīcei piemērota vietne vai arī atsevišķa vietne mobilajām ierīcēm, ja datplūsma no mobilajām ierīcēm ir pietiekami liela. Tā kā mobilās ierīces tiek lietotas arvien vairāk un patērētāju vēlmes mainās, būtiska nozīme stratēģijas izveidē un veiksmes gūšanā ir no mobilajām ierīcēm saņemtās datplūsmas analizēšanai un optimizēšanai.

Mobilā ierīce

Pārskats “Kopsavilkums”: ērti skatiet, kāda ir no mobilajām ierīcēm saņemtā vietnes datplūsma

Pārskatā “Kopsavilkums” tiek rādīts apmeklētāju sadalījums pēc tā, vai viņi izmantojuši mobilās ierīces. Ātri nosakiet, cik lielu vietnes datplūsmas daļu veido no mobilajām ierīcēm saņemtā datplūsma, kā arī skatiet ar šiem apmeklētājiem saistīto nozīmīgo metriku, piemēram, atlēcienu līmeni un apmeklējumu ilgumu, lai noteiktu, vai mobilo ierīču lietošanas pieredze atbilst lietotāju priekšstatam par to.

Uzziniet vairāk

Mobilie pārskati — uzziniet, kuras mobilās platformas darbojas visveiksmīgāk

Atklājiet, kuras ierīces apmeklētāji izmanto, lai atrastu jūsu vietni. Tādējādi varēsiet viņus iepazīstināt ar savu zīmolu šīm ierīcēm paredzētā formātā. Google Analytics var parādīt, kuras mobilo ierīču operētājsistēmas un kādas mobilās ierīces novirza apmeklētājus uz jūsu vietni, mobilo lietotni vai sociālās saziņas līdzekļu lapu.

Uzziniet vairāk

Pārskats “Kartes pārklājums”: noskaidrojiet mobilo ierīču datplūsmas izcelsmi

Skatot statistikas datus pēc atrašanās vietas (cilne Kartes pārklājums), varat izprast pašreizējo mobilo ierīču datplūsmas izcelsmi, kā arī paredzēt, kuros reģionos datplūsma palielināsies.

Uzziniet vairāk