GoogleAnalytics

Analytics informatīvie pārskati

Google Analytics informatīvajos pārskatos tiek veikta automātiska vietnes datplūsmas uzraudzība un izceltas jebkuras nozīmīgās izmaiņas, ļaujot pieņemt pārdomātākus lēmumus un atvieglojot darbu.

Informatīvie pārskati

Kopsavilkums

Jebkurā laikā varat skatīt informatīvos pārskatus vai izveidot pielāgotu brīdinājumu, kas norāda uz vietnes metrikas pēkšņām vai negaidītām izmaiņām. Šī inovatīvā un ērti lietojamā Google Analytics noteikšanas tehnoloģija ir pietiekami vieda, lai izceltu informāciju, kas jums būtu jāzina.

Izmantojot Analytics informatīvos pārskatus, varēsiet atklāt to, kas citādi varētu palikt nepamanīts, un vairāk koncentrēties uz rīcību, nevis uz datu apstrādi. Vienkārši apskatiet tos — tie darbojas jau tagad. Netērējiet laiku, nevajadzīgi apstrādājot datus.

Uzziniet vairāk

Priekšrocības

  • Analytics informatīvie pārskati ir uz algoritmiem balstīta funkcija, kas atklāj jebkuras statistiski nozīmīgas novirzes jūsu vietnes datplūsmā.
  • Brīdinājumi tiek automātiski publicēti reizi dienā, nedēļā vai mēnesī. Jums nekas nav jādara — varat tos aplūkot jau tūlīt.
  • Izveidojiet pielāgotos brīdinājumus, piemēram, par Rīgas vasaras kampaņas radītu reklāmguvumu.

Darbības pamatprincipi

  • Analytics informatīvie pārskati ir uz algoritmiem balstīta funkcija, kas atklāj jebkuras nozīmīgas izmaiņas jūsu vietnes datplūsmā.