GoogleAnalytics

Gūstiet svarīgu ieskatu

Google Analytics ļauj ne tikai novērtēt pārdošanas un reklāmguvumu apjomu, bet arī sniedz jaunu ieskatu tajā, kā apmeklētāji lieto jūsu vietni, no kurienes viņi tajā ieradās un kā panākt, lai viņi tajā atgrieztos.

Analīzes rīki

Google Analytics pamatā ir efektīva un ērti lietojama pārskatu veidošanas platforma, kas ļauj izvēlēties, kurus datus skatīt, un pielāgot pārskatus, veicot tikai dažus klikšķus.

Uzziniet vairāk

Satura analīze

Satura pārskati ļauj noskaidrot, kuras vietnes daļas darbojas labi un kuras lapas ir vispopulārākās, lai klientiem varētu nodrošināt labāku pieredzi.

Uzziniet vairāk

Sociālo darbību analīze

Tīmeklis ir sociāla vide, tāpēc Google Analytics ļauj novērtēt sociālo saziņas programmu panākumus. Varat analizēt apmeklētāju mijiedarbību ar vietnes kopīgošanas funkcijām (piemēram, pogu Google +1) un viņu piesaisti jūsu vietnes saturam dažādās sociālajās platformās.

Uzziniet vairāk

Mobilo ierīču analīze

Google Analytics palīdz novērtēt reklāmu mobilajām ierīcēm ietekmi uz uzņēmējdarbību. Turklāt mobilo lietotņu izstrādātājiem Google Analytics piedāvā operētājsistēmai iOS un Android paredzētus programmatūras izstrādes komplektus, kas ļauj novērtēt, kā lietotāji izmanto jūsu lietotni.

Uzziniet vairāk

Reklāmguvumu analīze

Noskaidrojiet piesaistīto klientu skaitu, pārdošanas apjomu un lietotāju mijiedarbību vietnē, izmantojot Google Analytics dažādās analīzes funkcijas.

Uzziniet vairāk

Reklamēšanas analīze

Noskaidrojiet, cik labi darbojas jūsu sociālās, meklēšanas un attēla reklāmas, kā arī reklāmas mobilajām ierīcēm, un izmantojiet tās pēc iespējas efektīvāk. Saistiet savas vietnes darbības ar mārketinga kampaņām, lai iegūtu pilnīgāku priekšstatu un uzlabotu reklāmu veiktspēju.

Uzziniet vairāk

Google Analytics lietojumprogrammu galerija

Paplašiniet Google Analytics iespējas jaunos un aizraujošos veidos. Piekļūstiet dažādām lietojumprogrammām, kas ir pieejamas Google Analytics lietotņu galerijā. Tās palīdz apkopot vairāk atbilstošu datu, automatizēt pārskatu veidošanu un sakārtot uzņēmuma datus. Uzzināt vairāk