GoogleAnalytics

Satura analīze

Noskaidrojiet vietnes populārāko saturu un apslēptus resursus, izmantojot satura pārskatus pakalpojumā Google Analytics. Varēsiet uzzināt, cik bieži lietotāji apmeklē katru jūsu vietnes lapu, cik ilgi tajā uzturas un cik bieži apmeklējums noslēdzas ar reklāmguvumu. Visi pārskati ir pieejami sadaļā Saturs.

Meklēšana vietnē — novirziet apmeklētājus līdz galamērķim ātrāk

Kad vietnes apmeklētāji nevar atrast meklēto, viņi veic meklēšanu. Izmantojot meklēšanas pārskatus pakalpojumā Google Analytics, varat uzzināt, ko jūsu vietnes apmeklētāji patiešām meklē. Atklājiet nepamanītas produktu iespējas un paātriniet reklāmguvumu saņemšanas laiku.

Uzziniet vairāk

Lapu analīze — izprotiet apmeklētāju virzību vietnē

Skatot Google Analytics pārskatus, dažkārt ir grūti vizualizēt apmeklētāju navigāciju attiecīgajā vietnes lapā. Izmantojiet lapu analīzi, lai vizuāli analizētu apmeklētāju virzību savā vietnē.

Uzziniet vairāk

Vietnes ātruma analīze — atrodiet problēmas, pirms tās atrod jūsu klienti

Visi zinām, kādu neapmierinātību var izraisīt lēna vietnes ielādēšana, turklāt tā var negatīvi ietekmēt jūsu reklāmu un meklēšanas rangu. Izmantojiet vietnes ātruma pārskatu pakalpojumā Google Analytics un uzziniet, cik ilgs laiks ir nepieciešams jūsu vietnes lapu ielādēšanai. Noskaidrojiet, kuras jūsu vietnes lapas tiek ielādētas lēnām, un novērsiet šo kļūmi, lai jūsu apmeklētāji būtu apmierināti.

Uzziniet vairāk

Notikumu izsekošana

Notikumu izsekošana — noskaidrojiet, kādas darbības apmeklētāji veic jūsu vietnē

Ir patiesi noderīgi izprast apmeklētāju mijiedarbību ar vietnes lapām. Uzziniet, cik bieži lietotāji mijiedarbojas ar Flash un AJAX elementiem vai noklikšķina uz saites, lai lejupielādētu produkta brošūru. Varat pat iestatīt notikumu izsekošanu, lai gūtu detalizētāku priekšstatu par savas vietnes apmeklētāju rīcību.

Uzziniet vairāk

AdSense

Palieliniet AdSense programmas efektivitāti

AdSense ļauj emuāru autoriem un satura izdevējiem gūt peļņu no savām reklāmām. Pakalpojums Google Analytics ļauj tieši importēt AdSense datus, lai palīdzētu rādīt reklāmas jūsu vietnes iespējami labākajā vietā.

Uzziniet vairāk