GoogleAnalytics

Analīzes rīki

Detalizēti aplūkojiet datus. Standarta pārskati ļauj vieglāk novērtēt un izprast apmeklētāju piesaisti vietnei. Turklāt, veicot tikai dažus klikšķus, varat ātri izveidot pielāgotus pārskatus un apmeklētāju segmentus, kā arī identificēt svarīgus datus, ko kopīgot ar savu komandu.

Reāllaika pārskati — novērtējiet darbības reāllaikā

Uzziniet, cik lietotāju šobrīd atrodas jūsu vietnē, no kurienes viņi tajā nokļuva un ko viņi skata. Izmantojot reāllaika pārskatus, varat uzzināt, vai vietnes jaunais saturs ir populārs un vai attiecīgās dienas reklāma piesaista jūsu vietnei datplūsmu, kā arī novērtēt tvītu un emuāra ziņu tūlītējo ietekmi.

Uzziniet vairāk

Pielāgotie pārskati — definējiet informāciju, kuru vēlaties analizēt

Dažu minūšu laikā izveidojiet jaunu metrikas informācijas paneli. Varat nevis skatīt visus datus, bet uzreiz piekļūt nepieciešamajai informācijai. Izveidojiet pārskatus, lai tos kopīgotu ar kolēģiem un atrastu svarīgāko informāciju.

Uzziniet vairāk

Pielāgoti mainīgie — izveidojiet un analizējiet pielāgotos segmentus

Pielāgoti mainīgie palīdz izprast klientu segmentus un noskaidrot, kāda ir klientu piesaiste jūsu vietnei. Pielāgoti mainīgie ļauj pielāgot Google Analytics un apkopot uzņēmumam vissvarīgākos klientu datus.

Uzziniet vairāk

Izvērsta segmentēšana — vienkārši analizējiet noteiktas datplūsmas daļas

Kāpēc daži apmeklējumi rada pirkumu 150 ASV dolāru vērtībā, bet citi ne? Varat to noskaidrot, izmantojot izvērstus segmentus. Lietojiet iepriekš definētus segmentus, piemēram, “Apmeklējumi ar reklāmguvumiem” vai “Dabiskā datplūsma”, vai izveidojiet jaunus segmentus. Analizējiet atsevišķus segmentus vai salīdziniet vairākus segmentus visos pārskatos.

Uzziniet vairāk

Informācijas paneļi — kārtojiet, pārraugiet un kopīgojiet galvenos veiktspējas rādītājus

Sāciet ar vispārīgu informācijas paneli “Uzņēmuma galvenie veiktspējas rādītāji”, kas ietver vissvarīgākos uzņēmuma veiktspējas rādītājus. Izveidojiet informācijas paneli “MPO”, lai optimizētu vietni meklētājprogrammām. Visiem informācijas paneļiem var izmantot vilkšanas un nomešanas principu, un tie ir pilnībā balstīti uz logrīkiem un piedāvā plašas pielāgošanas iespējas.

Uzziniet vairāk

Vizualizācija — uzziniet apmeklētāju veikto ceļu jūsu vietnē

Google Analytics piedāvā dažādus efektīvus vizualizācijas rīkus, tostarp plūsmas vizualizāciju un lapu analīzi. Plūsmas vizualizācijas pārskatos tiek analizēts ceļš, ko apmeklētāji veic jūsu vietnē. Savukārt lapu analīze palīdz vizuāli novērtēt, kā lietotāji mijiedarbojas ar jūsu lapām. Lai atvieglotu analīzes veikšanu, esam iebūvējuši dažādas diagrammas, lai parādītu informāciju tādā veidā, kā vēlaties to skatīt.

Kopīgošana — tagad uzņēmumā visi var sadarboties

Uz datiem pamatota lēmumu pieņemšana ir visefektīvākā, kad komanda var viegli kopīgot informāciju. Google Analytics kopīgošanas rīki ļauj atslēgvārdu iegādes komandai veiksmīgi sadarboties ar komandām, kuras atbild par MPO un saturu. Izmantojiet informatīvo pārskatu un brīdinājumu funkciju, lai atklātu negaidītas izmaiņas un paziņotu par tām kolēģiem. Konta vēsturē atzīmējiet galvenos notikumus, lai tos varētu skatīt citi. Viegli izstrādājiet un kopīgojiet pielāgotus informācijas paneļus uzņēmumam svarīgai metrikai.

API un pielāgojumi — tie ir jūsu dati, formatējiet tos sev vēlamā veidā

Ir pieejamas lietojumprogrammas, spraudņi un pielāgojamas funkcijas, lai palīdzētu jums uzņēmuma darbplūsmā integrēt Google Analytics. Izmantojiet trešās puses risinājumus vai izveidojiet savas lietotnes saskarnē Google Analytics API.