GoogleAnalytics

Reklamēšanas analīze

Jūs esat ieguldījis daudz līdzekļu, lai vietnei piesaistītu apmeklētājus. Kā noskaidrot, vai jūsu reklamēšanas programmas darbojas? Skatiet visus digitālos kanālus, tostarp meklēšanu, reklāmas tīklu, sociālos tīklus, partneru vietnes un e-pastu, un uzziniet, kā tie ietekmējuši reklāmguvumu līmeni un ieguldījumu atdevi. Veiciet AdWords integrēšanu un iegūstiet vēl detalizētāku analīzi, tostarp par mobilajām ierīcēm paredzētajām un reklāmas tīkla kampaņām.

Reklamēšana

Palieliniet meklētājprogrammu mārketinga efektivitāti

Meklētājprogrammu mārketings piesaista jūsu vietnei apmeklētājus. Pakalpojumā Google Analytics varat veidot MPM kampaņas (piemēram, meklētājprogrammā Google, Bing, Yahoo), ņemot vērā apmeklētāju uzvedību, un tādējādi izvēlēties efektīvākas cenas un atslēgvārdus. Izmantojot· programmu AdWords, varat automātiski pievienot tagus kampaņām un ērti skatīt visas reklāmguvumu līmeņa izmaiņas dažādiem reklāmu izvietojumiem vai galvenajām lapām.

Uzziniet vairāk

Izmantojiet atkārtotu mārketingu, lai ātri un viegli sasniegtu vēlamos klientus

Izmantojot atkārtoto mārketingu pakalpojumā Google Analytics, varat iegūt plašu ieskatu par tiem vietnes apmeklētājiem, kurus ieinteresēja jūsu piedāvātie produkti un pakalpojumi, un pēc tam visā tīmeklī rādīt šiem lietotājiem reklāmas, kas atlasītas atbilstoši viņu interesēm.

Uzziniet vairāk

Izprotiet, kā attēla reklāmas sekmē jūsu programmu veiktspēju

Uzziniet, kā efektīva attēla reklāma var jūsu vietnei piesaistīt jaunus klientus. Koncentrējieties uz noteiktiem izvietojumiem un izprotiet to, cik efektīvi tie piesaista vēlamos apmeklētājus. Integrēšana Google reklāmas tīklā (Google Display Network — GDN) nozīmē to, ka varat izmantot pakalpojumu AdWords kampaņu izveidei un pārvaldībai un pēc tam pievienot Google Analytics tagus Google reklāmas tīkla mārketinga kampaņām, lai novērtētu panākumus.

Veltiet daudz uzmanības kampaņām, kas paredzētas mobilajām ierīcēm

Ja jums ir reklāmas mobilajām ierīcēm vai izmantojat mobilās lietotnes, varat noskaidrot to veiktspēju. Mobilajām ierīcēm paredzētu reklāmu izvietojumi piesaista cita veida apmeklētājus, un pakalpojumā Google Analytics varat novērot viņu rīcību. Varat iedalīt datus pēc ierīces, novērtēt reklāmu veiktspēju un optimizēt gan vietni mobilajām ierīcēm, gan parasto vietni, izmantojot zināmu metriku, piemēram, vietnē pavadīto laiku, atlēcienus un reklāmguvumu līmeni.

Uzziniet vairāk

Uzziniet, kā jūsu reklamēšanas kampaņas darbojas kopā ar daudzkanālu piltuvēm

Jūsu reklāmas ir izvietotas vairākos digitālajos kanālos — MPM, reklāmas tīklā, sociālajā tīklā, partneru vietnēs un citur. Tāpēc, lai iegūtu vairāk klientu un palielinātu reklāmguvumu skaitu, ir svarīgi izprast katra kanāla nozīmi un to mijiedarbību. Daudzkanālu piltuves sniedz pilnīgu priekšstatu par to, kurš no kanāliem darbojas visefektīvāk un kurš ir vismazāk efektīvs, ļaujot optimizēt un uzlabot digitālā mārketinga programmas.

Uzziniet vairāk

Veicot kampaņu novērtēšanu, varat uzzināt, kas kampaņā darbojas un kas nedarbojas

Novērtējiet kampaņas visos kanālos, lai saprastu, kuras mārketinga darbības tiešām atmaksājas. Skatiet savā kontā pēc kanāla segmentētus pārskatus un datus reāllaikā — tikai dažas minūtes pēc kampaņas uzsākšanas. Varat skatīt piesaistes un reklāmguvumu darbības katrai saitei, kurai pievienojat tagu, tostarp e-pasta adresei un reklāmkarogiem. Turklāt varat izsekot bezsaistes kampaņas, kuras lietotājus novirza uz jūsu vietni.

Uzziniet vairāk