Padariet savu vaļasprieku par peļņas avotu.

AdSense ir vienkāršs bezmaksas veids, kā pelnīt naudu, ievietojot reklāmas savā tīmekļa vietnē.

video ikona

Iepazīstieties ar mūsu AdSense klientiem!

Tālāk norādīti daži iemesli, kāpēc gandrīz 2 miljoni lietotāju ir izvēlējušies pakalpojumu AdSense.

Priekšrocības

Mērķauditorijai atbilstošas reklāmas.

Reklāmas tiek pārskatītas, lai pārliecinātos par to kvalitāti un atbilsmi jūsu saturam vai mērķauditorijai. Tas attiecas arī uz reklāmām, kuras tiek skatītas viedtālruņos un planšetdatoros. Kāds ir rezultāts? Jūs iegūsit lielāku peļņu no reklāmām.

Skatīt visas priekšrocības

Priekšrocības

Jūs esat situācijas noteicējs.

Bloķējiet nevēlamas reklāmas, pielāgojiet reklāmu rādīšanas vietu un izvēlieties savai vietnei atbilstošus reklāmas veidus.

Skatīt visas priekšrocības

Priekšrocības

Tiek rādītas tikai ienesīgākās reklāmas.

Pieslēdzieties lielākajam tiešsaistes reklāmdevēju tīklam, kurā tiek izsolīta reklāmas vieta jūsu vietnē, — izmantojiet visas reklāmu sniegtās priekšrocības.

Skatīt, kā tas darbojas

Veiksmes stāsti

Mūsu izdevēji

BuildEazy

Less Kenijs (Les Kenny) izveidoja tīmekļa vietni ar padomiem, kā izveidot dažādus priekšmetus. Izmantojot AdSense iespējas, drīz viņš varēja pievērsties tikai galdniecībai.

wikiHow

Vietnē wikiHow programma AdSense tiek izmantota jau no pirmās dienas. Ieņēmumi no AdSense ir palīdzējuši vietnei attīstīties — sākotnējo 2 darbinieku vietā nu jau strādā 24.

Navi Series

Šis Japānas tiešsaistes katalogs palīdz vietējiem uzņēmumiem izvietot reklāmas, tādējādi attīstot kopienu. Izmantojot AdSense, Kendži Šindžo var pievērsties saturam un palīdzēt uzņēmumiem attīstīties.

Skatīt visus veiksmes stāstus

Resursi

Izmantojiet visas AdSense iespējas.

Atbildes uz visiem jautājumiem atradīsit šeit.

Saņemiet noderīgu atbalstu un padomus par to, kā gūt lielāku peļņu no tiešsaistes satura. Jūs varēsit izmantot palīdzības centru, video nodarbības un sociālās saziņas kanālus, kuros iesaistīties sarunās par pakalpojumu AdSense.

Izpētīt AdSense resursus

Kā tas ir norādīts AdSense pakalpojumu sniegšanas noteikumos, lai piedalītos pakalpojumā AdSense, jums ir jābūt pilngadīgam.

Ja neesat pilngadīgs, jūsu vārdā pieteikumu drīkst iesniegt kāds no jūsu vecākiem vai aizbildnis.

Jūsu Google kontā trūkst jūsu dzimšanas datuma. Lai turpinātu, šeit atjauniniet detalizēto informāciju par sevi un mēģiniet vēlreiz.

Jūsu pašreizējai IP adresei ir izveidots savienojums ar tādu valsti, kurai ASV valdība ir noteikusi sankcijas. Uzziniet vairāk.

Pašlaik mēs nevaram piešķirt jums piekļuvi pakalpojumam AdSense.

Šis Google konts nav saistīts ar AdSense kontu. Tas nekas. Jūs varat ar Google kontu, kas ir saistīts ar pakalpojumu AdSense, vai reģistrēties, lai izveidotu AdSense kontu jau šodien.

Ar šo pieteikuminformāciju saistītais AdSense konts pašlaik ir atspējots nederīgu klikšķu dēļ.

Ieteicams pārbaudīt e-pastu (tostarp mēstuļu mapi), jo, iespējams, esam nosūtījuši jums ziņojumus par jūsu konta statusu. Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet bieži uzdotos jautājumus par kontu atspējošanu.

Ar šo pieteikuminformāciju saistītais AdSense konts pašlaik ir atspējots mūsu programmu politiku pārkāpumu dēļ.

Ieteicams pārbaudīt e-pastu (tostarp mēstuļu mapi), jo, iespējams, esam nosūtījuši jums ziņojumus par jūsu konta statusu. Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet bieži uzdotos jautājumus par kontu atspējošanu.

Paldies, ka interesējaties par programmu Google AdSense! Diemžēl pēc jūsu pieteikuma izskatīšanas jāatzīst, ka pašlaik nevaram jūs apstiprināt dalībai programmā Google AdSense.

Tā kā jūsu pieteikums pašlaik tiek izskatīts, ar šo pieteikuminformāciju nav saistīts neviens AdSense konts. Mēs izskatīsim jūsu pieteikumu un sazināsimies ar jums pa e-pastu nedēļas laikā no pieteikuma iesniegšanas. Kad tiks apstiprināta jūsu dalība, varēsiet pieteikties savā kontā un sākt darbu.