Chrome ir ātrs bezmaksas tīmekļa pārlūks.

Darba atvieglošana, izmantojot jauno pārlūku Chrome

Tagad vienkāršāk, drošāk un ātrāk nekā jebkad agrāk — ar Google viedajām iebūvētajām tehnoloģijām.

Operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 (32 bitu).

Operētājsistēmai Windows 10/8.1/8/7 (64 bitu).

Šajā datorā vairs netiks saņemti Google Chrome atjauninājumi, jo operētājsistēma Windows XP un Windows Vista vairs netiek atbalstīta.

Operētājsistēmai Mac OS X 10.10 vai jaunākai versijai.

Šajā datorā vairs netiks saņemti Google Chrome atjauninājumi, jo operētājsistēma Mac OS X 10.6 - 10.9 vairs netiek atbalstīta.

Šajā datorā vairs netiks saņemti Google Chrome atjauninājumi, jo operētājsistēma Mac OS X 10.6 - 10.9 vairs netiek atbalstīta.

Debian/Ubuntu/Fedora/openSUSE.

Tālāk

Ātrāks veids, kā paveikt teju visu

Atrasties tīmeklī nozīmē būt misijā. Neatkarīgi no tā, vai uzdevums ir liels vai mazs, darbam vai izklaidei — pārlūks Chrome nodrošina jums nepieciešamās viedās tehnoloģijas un ātrumu darba veikšanai un izpētei tiešsaistē.

Pārlūka Chrome logs ar dialoglodziņu paroles saglabāšanai

Pārlūks Chrome sniedz visu, kas ir nepieciešams, lai maksimāli izmantotu tīmekļa iespējas, piemēram, ātras atbildes adreses joslā, tulkošanu ar vienu klikšķi un personalizētus rakstus, kas pieejami jūsu tālrunī.

Pārlūkā Chrome notiek tulkošana no angļu valodas japāņu valodā

Pārlūka Chrome drošība ir jūsu pārlūkošanas superspējas

Īsti nezināt, kādas problēmas var rasties tīmeklī? Jums tas arī nav jāzina. Pārlūks Chrome automātiski aizsargā jūs no tādām drošības problēmām kā pikšķerēšana un bīstamas vietnes.

Pārlūka Chrome ilustrācija

Dodieties jebkur, dariet jebko

Pārlūks Chrome darbojas jebkurā operētājsistēmā un visās ierīcēs. Pārslēdzieties starp klēpjdatoru un tālruni, veiciet vēlamos pielāgojumus un turpiniet paveikt vairāk.

Pārlūks Chrome datorā un mobilajā ierīcē

Lejupielādējiet Chrome šodien