GoogleAnalytics

Reklāmguvumu komplekts

Izmantojot Google Analytics reklāmguvumu komplektu, varat uzzināt ne tikai lapas skatījumu un apmeklējumu skaitu. Skatiet, kā visi digitālā mārketinga kanāli mijiedarbojas, lai piesaistītu apmeklētājus jūsu vietnei. Novērtējiet pārdošanas apjomu, lejupielāžu skaitu, videoklipu atskaņošanas reizes un citas jums vērtīgas darbības. Izprotiet, kāpēc daži apmeklētāji veic pirkumu jūsu vietnē, bet citi ne. Tādējādi varēsiet pielāgot savu vietni un mārketinga programmas, lai izpildītu uzņēmējdarbības mērķus.

Izprotiet, kā apmeklētāju rīcība rada pirkumus un reklāmguvumus

Jūsu vietne ir dinamiska, un tādiem jābūt arī jūsu reklāmguvumu mērķiem. Izmantojot Google Analytics funkciju Mērķi un Notikumu izsekošana, varat izsekot pārdošanas rādītājus, lejupielādes, videoklipu atskaņošanu, reklāmguvumus vai vietnes piesaistes līmeņus, kā arī varat definēt pats savu metriku. Varat arī pielāgot pārskatus, pamatojoties uz sasniedzamajiem mērķiem, un identificēt apmeklētāju darbības, kuras, domājams, palīdzēs jums sasniegt savus uzņēmējdarbības mērķus.

Palieliniet tiešsaistes pārdošanas apjomu, izmantojot e-komercijas pārskatus

Nosakiet savus vislabāk pārdotos produktus un visvērtīgākās reklāmas. Sarežģītiem darījumiem vai vienkāršiem pirkumiem, kam ir nepieciešams veikt tikai vienu klikšķi, e-komercijas pārskati palīdz noskaidrot, kāpēc klienti veic pirkumus un kāda veida pirkumus viņi veic. Varat izsekot darījumus saistībā ar kampaņām un atslēgvārdiem, izprast pircēju rīcību vietnē un pielāgot piedāvāto iepirkumu grozu, lai palielinātu pārdošanas apjomu un iegūtu lojālus klientus.

Uzziniet vairāk

Izmantojiet daudzkanālu piltuves un gūstiet pilnīgāku priekšstatu par kampaņas veiktspēju

Novērtējot kampaņu, neaprobežojieties tikai ar pēdējo klikšķi pirms pirkuma. Daudzkanālu piltuves ļauj novērtēt visu digitālā mārketinga darbību ietekmi, tostarp darbību ietekmi saistībā ar meklēšanu, reklāmas tīklu, sociālajiem tīkliem, partneru vietnēm, e-pastu u.c. kanāliem. Uzziniet, kuros kanālos apmeklētāji iepazīstas ar jūsu produktiem un kuros tiek veikti pirkumi, lai jūs varētu veidot līdzsvarotākas mārketinga programmas.

Uzziniet vairāk

Noskaidrojiet, kādus ceļus apmeklētāji veic jūsu vietnē

Uzziniet, kas apmeklētājiem patīk jūsu vietnē… vai kas viņus neapmierina. Izmantojot Google Analytics plūsmas vizualizāciju un mērķa piltuves, varat noskaidrot apmeklētāju ceļu līdz reklāmguvumam un uzzināt, kurā vietā apmeklētāji ienāk piltuvē, kur viņi apstājas un kur atstāj piltuvi. Atklājiet savas vietnes navigācijas stiprās un vājās puses un uzziniet, kuras vietnes un mārketinga programmas daļas ir nepieciešams koriģēt.