Kā mēs cīnāmies pret identitātes zādzībām

Google izmanto dažādas tehnoloģijas, lai aizsargātu jūs pret identitātes zādzībām tiešsaistē, un rūpējas par to, lai saglabātu jūsu Google konta drošību.

Divpakāpju verifikācija

Lai Google kontā tiktu nodrošināta vēl lielāka aizsardzība, mēs lietotājiem piedāvājam divpakāpju verifikāciju. Šis rīks sniedz papildu drošības līmeni, jo, lai pierakstītos Google kontā, tiek prasīts norādīt ne tikai paroli, bet arī verifikācijas kodu. Pat ja jūsu parole ir uzlauzta, uzminēta vai citā veidā nozagta, uzbrucējs nevarēs pierakstīties jūsu kontā, ja neievadīs verifikācijas kodu, ko nosūtīsim uz jūsu mobilo tālruni. Divpakāpju verifikācija tiek piedāvāta vairāk nekā 50 valodās un 175 valstīs. Uzziniet vairāk par to, kā iestatīt divpakāpju verifikāciju.

Šifrēšana

Lai uzbrucēji un okšķeri nevarētu piekļūt jūsu personas informācijai, Google veic vairākas darbības. Pēc noklusējuma mēs šifrējam Gmail savienojumu starp jūsu datoru un Google, tādējādi darbības, ko veicat Google tīklā, tiek aizsargātas pret okšķerēšanu. Mēs arī piedāvājam aizsardzības līdzekli, kas tiek saukts par SSL šifrēšanu visā sesijā. Tā ir noklusējuma opcija, kad esat pierakstījies Google diskā un daudzos citos pakalpojumos.

Brīdinājumi par aizdomīgu konta aktivitāti

Mēs brīdinām lietotājus, ja uzskatām, ka viņu Google kontā notiek neparastas darbības, piemēram, ja ar neilgu laika intervālu notiek pieteikšanās no divām atšķirīgām valstīm. Šiem lietotājiem Gmail iesūtnē tika parādīts brīdinājuma ziņojums par šo neparasto piekļuves gadījumu. Ja mums ir pamatots iemesls uzskatīt, ka lietotāja konts ir uzlauzts, dažkārt mēs arī iesakām lietotājiem mainīt paroles.

E-pasta autentificēšana

Lai cīnītos pret ļaunprātīgu izmantošanu un bloķētu mēstuļu saņemšanu iesūtnē, pakalpojumā Gmail tiek izmantota e-pasta autentificēšana, kuras mērķis ir noteikt, vai ziņojums tiešām tika sūtīts no norādītās adreses. Visiem aktīvajiem Gmail lietotājiem, kā arī personām, kas ar viņiem sazinās, automātiski tiek nodrošināta aizsardzība pret draudiem viņu personas un finanšu informācijai.

Aizsardzība pret mēstulēm

Gmail aizsargā jūs pret mēstulēm un kaitīgiem e-pasta ziņojumiem. Gmail ik dienas apstrādā miljardiem ziņojumu un ļoti efektīvi aizsargā lietotājus pret mēstulēm — no visām uz pakalpojumu Gmail nosūtītajām mēstulēm lietotāju iesūtni sasniedz mazāk nekā 1%. Kad mēstuļu sūtītājs nosūta jauna veida nevēlamu e-pasta ziņojumu, mūsu sistēmas bieži vien to identificē un bloķē Google kontos dažu minūšu laikā. Tādējādi samazinās iespējamība, ka nevēlami ziņojumi varēs sabojāt jūsu datoru vai nozagt jūsu personas informāciju.